Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már teljesen egyedül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már teljesen egyedül? De tényleg teljesen?

Figyelt kérdés

Helyzet: egyedül élsz, nincsenek barátaid, haverjaid. Nincs egy munkatársad akit elhivhatsz bárhová. Vannak szüleid családod akik úgymond segítenek amiben tudnak. Eltaazitottál mindenkit magadtól aki talán szeretett.

Heti programod: munka, edzés, főzés, alvás, filmek. Bárhová mész , nem tudsz kapcsolatot teremteni, a nőkről ne is beszéljünk. Egyedül vagy, keveset kommunikálsz, már a netes ismerősök is kerülnek.

26 éves vagyok, túl számos komoly, ill komolytalan kapcsolaton. Társasági ember voltam de most maradtam igazán egyedül.

Mit tennél? Költözés? Ha igen, hova? Hogyan teremts kapcsolatot ahol nem érzed egyből a lekezelést, és hogy csak egy fölös plusz vagy?

Egyáltalán volt valaha bárki ilyen szinten magányos ennI.idősen?



2017. nov. 26. 22:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Cirka 25 éve ez megy. Néha megszakítva 1-2 évvel. Mikor boldog vagyok.
2017. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tényleg teljes magány, hisz vannak szüleid, családod.


Nekem egy húgom van és ennyi. Még ez sem teljes magány.

2017. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Voltam igen épp ebben az életkoromban mint te. Ennek már húsz éve lassan. Minden változik idővel.
2017. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen vagyok ugyanigy
2017. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22-25 éves koromban voltam ilyen helyzetben. De aztán jött a férjem:) Kitartás!
2017. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet én is ebben vagyok, csak 29/N.

Én ennél is magányosabb voltam, amikor fél évre egy projekt miatt külföldön éltem, na ott aztán még a főnököd sem tudtad ki lesz, annyira nem ismertél senkit. Nehéz volt, de edzésen kezdtem ismerkedni és barátkozni.

2017. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Igen a család megvan.

De kb minden nap folynak a könnyem a saját nyomoromon, hogy kerültem ilyen hamar a hegyről a völgybe , és hogy mindenkit eltaszítottam. A gyerekkori haverokat, a barátnőmet (mostmár ex) mindenkit mert a büszkeség annyit számított. Hát tessék itt vagyunk ketten. Kérdés meddig bírom ezt, egyre kevesebb kiutat latok., Pedig ezer féle megoldást keresek...

2017. nov. 26. 22:43
 8/24 anonim ***** válasza:
Én középiskolás koromban voltam így(most 35/F). Megvan nektek a Linkin Park - Numb c. videóklipje? Maradjunk annyiban, hogy a klip főszereplőjének helyzetét nagyon át tudom érezni, mert nekem is kijutott abból a fajta kirekesztettségből.
2017. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyedül vagyok. Lelkileg, fizikailag.
2017. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mivel taszítottál el magadtól minden személyes és netes ismerőst? Ezt kéne kitalálni és dolgozni rajta. Nem a költözés a megoldás, amíg a hiba benned van...
2017. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!