Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a mai világban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a mai világban?

Figyelt kérdés
Egy nálam majd 10 évvel fiatalabb udvarlóm akadt. Körülbelül egy éve ismerkedtünk meg, én nem is vettem észre, de mostanában közeledik és azt tervezi, hogy 18 éves korában elakar venni, akkor már nem számít kiskorúnak, ő is tisztában van vele, hogy idősebb vagyok tőle, de ez nekem akkor is nagyon furcsa. Mondta is, hogy elsőre azt hitte mikor találkozott velem, hogy 16-nál nem vagyok idősebb, de az után se fejezte be az udvarlást, hogy megtudta a valós koromat. Ő most 15, pont 10 év van köztünk, múltkor eljött meglátogatni a munkahelyemen és virágot is hozott!
2017. nov. 19. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Asszem’ valaki kokaint kevert a reggeli kávémba te$a. :O :DD
2017. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez már 30 éve is normális volt...



Kb 4-5 éves lehettem amikor anyám egyik 30+ éves kolléganőjébe voltam szerelmes, és megmondtam neki, hogy feleségül fogom venni. A te udvarlód úgy tűnik csak kicsit később érő típus :)

2017. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy 15 éves kisfiú udvarlását nem kellene komolyan venni, ennyire ne legyél már buta...el fog venni, persze. Nincs is jobb, mint 18 évesen azonnal beleugrani egy házasságba egy 10 évvel idősebb partnerrel aki már valószínűleg gyereket akar addigra, mindenféle tapasztalat vagy anyagi fedezet nélkül....
2017. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondjuk a kérdező sem 100-as, ha 25 évesen egy 15 éves fiúcska bátortalan útkeresését komolyan veszi
2017. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!