Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet engedni csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet engedni csak az érzelmet, de a személyt nem?

Figyelt kérdés

Szóval, adott egy ritka és nagyon jó barátság férfi és nő között már több, mint 15 éve és nem most vagyok 15. Soha semmi nem történt, de elkezd kialakulni valami érzelem, amit nem akarok és soha semmi jele nem volt ennek viszonzására az Ő részéről, ezért még gyökereiben szeretném elfojtani az érzést, de nyilván Őt nem akarom elengedni, ezért nem kell a konfliktus :D Pont a legjobb az ami most köztünk van (távolság haha 900km). Akkor tehát a fenti kérdés: El lehet engedni csak az érzelmet, de a személyt nem?


33F



2017. nov. 28. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
El, ha el tudod fogadni a gondolatot es er annyit a baratsag. Mindig, minden fejben dol el.
2017. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akaraterő kérdése. Nagyon keményen el kell határoznod magad. Szerintem ily módon simán kivitelezhető. Viszont felejtésért énszerintem ne gyere össze másvalakivel, mert nem sül ki belőle jó.
2017. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!