Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy Budapesten élő 30 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Budapesten élő 30 éves, nettó 700 ezret (informatikus) kereső magas szőke pasi jó partinak számít szerintetek lányok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 22:36
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
75%
Kilóra megveszlek, te szerencsecsomag.
2017. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
78%
Én 22 éves lány vagyok, de nem jönnék össze egy olyan 30 éves férfival, akinél egy 18 éves lány belefér. Még tisztán emlékszem, hogy négy évvel ezelőtt milyen kis lüke és kelekótya voltam, az évfolyamtársnőimmel karöltve, ha egy 30 éves férfit egy ilyen csitri (tisztelet a kivételnek, senkit sem akarok megbántani, egyszerűen ez az életkor még ezzel jár) hamarabb érdekli, mint mondjuk egy érett gondolkodású harmincas nő, azt nem tudnám komolyan venni.
2017. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
94%
Magas szőke ítés felemás cipőben.
2017. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

"Én 22 éves lány vagyok, de nem jönnék össze egy olyan 30 éves férfival, akinél egy 18 éves lány belefér. Még tisztán emlékszem, hogy négy évvel ezelőtt milyen kis lüke és kelekótya voltam"


Gondolom röpke 4 év alatt pedig kész princ nővé változtál :D

2017. nov. 30. 00:00
 25/41 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ezt egy szóval nem említettem a hozzászólásomban, hogy jelenleg a bölcsesség istennője lennék, ezt egyedül te toldottad hozzá fejben. Hoppá, egy gondolati torzítás. Ha figyelmesen megnézed nem is azt írtam, hogy 22 éves nő, hanem, hogy 22 éves lány.
2017. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Azt írtad hogy lüke és kelekótya voltál.


Mikben nyilvánult ez meg és most mikben nyilvánul meg hogy már nem vagy ilyen kedves 22 éves _LÁNY_?


Egyébként meg nem normális hogy a fiatal lányok/nők vonzanak?


Ez a természetes.

2017. nov. 30. 00:12
 27/41 anonim ***** válasza:
97%

18 évesen: nem tudok semmit a világról.

22 évesen: nem tudok semmit a világról, de van egy sejtésem.


Lehet, hogy nemileg reagálsz a 18 évesekre, de szerintem egy komoly, felnőtt férfinak lelohasztja az érdeklődését, ha gyerekes motívumokkal találkozik egy nőben. Ha továbbra is vonzalmat érez egy lányka iránt, akkor azt a férfit vagy csak a hancúrléce hajtja, vagy ő maga is gyerekes. És az is elég fura, hogy 30 évesen a 25 éves nőknél húzza meg a maximumot.

2017. nov. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én 20 évesen is hasonlóan gondolkodtam a világról mint most...16 évesen még máshogy, ahhoz képest történt változás.


Ha van egy értelmesebb nő, annak már 20 évesen is van egy kialakult világképe valószínűleg.


Határok meg nincsenek, de fiatal nő kell, mert azzal lehet jövőt tervezni.


Egy 30 feletti nő már pl. veszélyeztetett terhes!!

2017. nov. 30. 00:24
 29/41 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy éli meg a változást. Magamból kiindulva olyan párt képzelek el magamnak, akivel hasonló életszakaszban vagyunk, hasonló problémákkal küzdünk. Nekem most jön egy mérföldkő, most lépek ki a munkaerőpiacra, valószínűleg nekem az elkövetkezendő fél év elég nagy katalizátor lesz az "érési folyamatokban". Ez egy radikális változás, de azért szépen csendesen a diákéveim alatt is formálódtam.


Én is még huszonévesen szeretnék életet adni az első gyermekemnek, de azért túlzás, hogy 25 éves kora után a nő méhe leáldozott. Nézd meg a KSH statisztikáit, a nők többsége huszonéves koruk végén szüli meg az első gyermekét.

2017. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Kedves 22 éves _LÁNY_, én megértem hogy a korodbeliek vonzanak elsősorban és megvan a romantikája és bája annak hogy szemezgetitek a lovagoddal az albérleteket.


De az élet jól visszaigazolja hogy igenis működő modell a fiatal lány idősebb férfi páros.


Egyszerűen csak azért mert a férfi nyújt egy erős háttért, a nő pedig fiatal, szép, családcentrikus anya lesz.

2017. nov. 30. 00:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!