Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy Budapesten élő 30 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Budapesten élő 30 éves, nettó 700 ezret (informatikus) kereső magas szőke pasi jó partinak számít szerintetek lányok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 22:36
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Nem. Lehet hogy sokat keresel, de nálad jóval fiatalabb lányt akarsz aki beleül a felépített életedbe, családcentrikus anyatípus és lehetőleg még 25 előtt szül neked egy gyereket, te meg eltarthatod. Na ez nem én vagyok, én magamnak szeretném felépíteni az életem, meegkeresni a rávalót, dolgozni. Nem vagyok egy családcentrikus ember, ha szülök is, szinte kizárt hogy 28 előtt tegyem és kiráz a hideg ha arra gondolok hogy eltartott legyek. Az se tetszik annyira hogy a bemutatkozásodban a négy legfontosabb jellemződ a korod, a kereseted és két külsőség.

Amennyit itt megmutattál, abból kicsit sem szimpatikus a személyiséged.

2018. jan. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!