Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy Budapesten élő 30 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Budapesten élő 30 éves, nettó 700 ezret (informatikus) kereső magas szőke pasi jó partinak számít szerintetek lányok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 22:36
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
97%
25 éves (informatikus) nő vagyok valamivel kevesebb fizetéssel, de helyből nem kezdenék azzal, aki 30 évesen 18 évesekkel jönne össze (reméljük azért már befejezték a gimit) és a fizetése a második szempont, amivel jellemzi magát.
2017. nov. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
84%

Egy 18 éves még felerészben tini. A nők agya kb. 21-22 éves korig műszerrel kimutathatóan erősen változik. A férfiaknál még ennél is tovább. Azért hiszed csak hogy nem változtál, mert nem emlékszel a régi önmagadra, csak arra ami egybevág a mostani elképzeléseiddel. Ezzel a szelektív felejtéssel trükközik az agyunk. Voltam hasonló korkülönbséggel 20 éves lánnyal, nagyon gyerek volt. Egyáltalán nem voltunk egy hullámhosszon, gondolkodásban inkább a lányom lehetett volna mint a barátnőm. Nem volt ez jó se neki se nekem.


A 30 feletti nő meg minden csak nem vezélyeztetett terhes, régen 40 éves kort tartottak kritikusnak ma már inkább 44-et. Ettől még jobb korán szülni. De nem félig tinédzserként.


Hülyeségeket beszélsz. Nem lepett meg. Ne haragudj, de eddig mindenki buta volt akiről én is azt mondtam hogy makacs és öntörvényű. Párkeresés szempontjából ez nem baj, a nők nagyobb része összességében nálad is butább vagy imponál nekik ez a fajta jellem. Persze együttélni egy ilyen emberrel szenvedés. Már ha együtt maradnak, a fele ilyen ismerősöm elvált. 45F

2017. nov. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ami bejön ezzel a pasival kapcsolatban amit tudni lehet róla,úgyhogy számomra nem.
2017. nov. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellenél. Meg öreg is vagy.
2017. nov. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
csak 700?
2017. nov. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
_rakott krumpli, rosszabb vGy mint a csendes farkaskutya, aki szerintem szintén te vagy. utállak. szar ember vagy egyszerűen, soha nem lesz csajod. ha havi 10milliot keresnél akkor sem.
2017. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
a pénz semmit nem számít legalábbis a legtöbb csajnál, én szedtem fel gyönyörű lányt akkor is amikor havi 15 ezrem volt most se könnyebb így hogy havi másfél milliót keresek :)
2017. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Bár én is közelítem ezt a bevételt (na jó, nagyon optimista becsléssel talán 1-2 év múlva), én tuti letagadnám. 250-et keresek, oszt jónapot.
2017. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Semmit sem írtál róla.
2017. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Balázska alias rakottkrumpli, te a valóságban max. órabérben keresel 700-at (ha nem rúgnak ki az alkoholizmusod miatt még a mekiből is), bár még azt is kétlem.
2017. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!