Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan lehet venni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lehet venni, ha egy férfi gyönyörűnek nevez? Lehet csak azért mondja, hogy lefeküdjek vele, de nem így gondolja?

Figyelt kérdés
Nem a barátom az illető.
2017. nov. 30. 12:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%

Szinte biztos, hogy azért mondja. De ebből arra nem lehet következtetni, hogy ezt házastársként, vagy csak egy alkalommal, kvázi idegenként tenné meg.

Amúgy hány éves vagy, hogy még senki nem mondott neked ilyet?

2017. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Igen, minden férfi csak ezért mondja, hogy lefekudhessen veled, hisz nekünk nincs lelkünk.
2017. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Mind a kettő lehet.


A férfiak többsége normális, igazat mond.


A nem normális része is olyannal akar inkább lefeküdni, aki tényleg tetszik neki, szóval végül is ő is igazat mond.


De kifoghatsz egy igazi gyökeret is.

2017. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3-hoz még: használd a megérzéseidet meg az eszedet hogy eldöntsd melyik.
2017. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát, ha tényleg olyan jól nézel ki, mondhatja komolyan.

Mondjuk abból kiindulva, hogy nekem is mondták már (és nem szarkasztikusan vagy gúnyosan), pedig nálam ocsmányabb nőnemű valószínűleg sose létezett...inkább kezeld fenntartással.

2017. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Manapság már semmitse lehet ezeknek elhinni.
2017. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Remélem nem az a típus vagy aki imádja ezt játszani, hogyha gyönyörűnek nevetzik rögtön hárít, sőt vitatkozik, aztán egy idő után, ha közepesnek nevezik akkor megsértődik és durrog, mert kifelé ugyan a(z) (ál)szerény viselkedést mutatja, de belül olyan hiú, hogy ihaj. Ne legyél ilyen sose, mert nagyon idegesítő és kétszínű.


Azt mondta amit? Fogadd el amennyire jónak érzed, de ne ájulj el tőle.

2017. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Magamból indulok ki:

Ezt a szót én csak a barátnőmre használom(nám). Azt sem azért, hogy namostakkor szexeljünk, nálam ez őszinte bók mindenféle hátsó szándék nélkül. :) Sima ismerősre/barátra pláne idegenre nem használom.

2017. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az is lehet, de lehet, hogy csak bókol és igazat mond.

Mondjuk én " ismeretlennek" nem mondok ilyet.

2017. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Akkor kezdjük az elején. Mondták már ezt rám volt barátaim is, de ugye velük jártam, vele meg nem, így az más. Nem kezdem el játszani az eszem, meg hárítani, mosolygok ilyenkor, esetleg megköszönöm, de azt nem mindig. Ez a srác többször mondta már, hogy gyönyörű vagyok, de nem tudom, hogy csak azért, mert ágyba akar vinni és ennyi lenne, vagy többet is akarna-e. Megkérdezni felesleges, mert ha csak szexet akarna is azt hazudná, hogy komolyan gondol mindent, aztán meg lelépne, ha megkapott, szóval erre nem lehet alapozni.:(

Inkább az érdekelne, hogy mikor egy férfi ezt mondja a nőnek, akkor mekkora részben gondolja komolyan.

2017. nov. 30. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!