Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért hiszik azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért hiszik azt az emberek (de főleg a nők) hogy minden egyedülálló férfi legfőbb álma egy barátnő?

Figyelt kérdés

Holott ez nincs is így, igazából jól elvagyunk egyedül is.


F/26


2017. nov. 29. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy vagyunk el csak akkor vagy el ha van valaki aki szeret habàr valszeg ha nincs baràtnőd akkor nem talàlkoztok naponta 24f
2017. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ìgy vagyok vele. De naiv módon hiszem, hogy egyszer valahol valamikor találkozom valakivel akivel megtetszünk egymásnak. Erőltetett keresésben nem hiszek, de egy éjszakásra jó!
2017. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Te rakott krumpli! Annyira irritálsz engemet.., akár hányszor meglátom a nevedet, mindig megkívánlak. 😊
2017. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 : Ágika! Ne kellesd magad ! :)
2017. nov. 29. 20:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi álma egy barátnő. A férfiak felének álma egy barátnő, a másik felének egy szexpartner....vagy több.


Hosszútávon senki nem vágyik kizárólag baráti bulizós, iszogatós estékre.Mindenkinek szüksége van társra, még ha házasságra, hosszabb párkapcsolatra nem vágyik akkor is.

2017. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Miért hiszik? Talán, mert néhány perc alatt 10-en rárepülünk egy nőre, ha kiderül, hogy ismerkedni akar. Vagy mert boldog boldogtalannak elküldjük a fütyinkről készült fényképet. Vagy mert perceken belül megrohamozzuk a társkeresőre frissen regisztrált nőt, még ha egy szót sem ír magáról, és fényképet sem tölt fel. Vagy mert a GYK-n nyavalygunk, hogy milyen rossz egyedül. Így hirtelen...
2017. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Achilles ezt most tényleg összefoglaltad...

Különben meg nekünk nőknek is ugyanúgy szükségünk van rátok férfiakra. Talán csak azért tűnik úgy, h a férfiaknak jobban, mert ti ezt jobban felmeritek vállalni. Ami a szíveteken, az a szájatokon. Nyíltabbak, és ez által sebezhetőbbek vagytok. Igazi harcosok, még párkapcsolati szempontból is. Na, ezért van szükség rátok. 😍

2017. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Vagy mert valaki a GYK-n odaírja semleges kontextusban, mintegy mellesleg, hogy nő, a következő pillanatban pedig kipukkad a postaládája a "szia, szeretnél ismizni?" típusú levelektől.
2017. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Mert a 99,9%-ának tényleg az. A maradék 0,1% felének tényleg nem kell barátnő, a másik felének pedig igazából kell, csak mivel nem jön össze, ezért igyekeznek mindenkivel (önmagukkal is) elhitetni, hogy nekik nem is kell. Kérdező, te is ebbe az utóbbi kategóriába tartozol. Ha valóban nem kellene barátnő, nem írnál ki ilyen kérdést, mert nem érdekelne.

N

2017. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9 es kislány :


Nekem tényleg nincs szükségem barátnőre. Uránoszi férfi vagyok, egyedül is teljes az életem.

2017. nov. 29. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!