Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek az álomnő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek az álomnő egy nagyon vékony nő?

Figyelt kérdés

Ha összerakhatnád alkatilag az álomnőt aki soványan/moletten/kövéren is tegyük fel,hogy feszes tehát van rajta annyi izom,hogy ne legyen löttyedt akkor melyiket szeretnéd?

Az a tapasztalatom,hogy szinte mindenki a nagyon vékony nőket kedveli, nem anorexiásra gondolok,hanem szimplán nagyon vékony xs csajokra.

Miért írják itt gyakorin sokan,hogy a husi az jobb? Amikor pl élőben mondja egyik másik picit husibb barátnőm,hogy megszólják az utcán.


2017. nov. 30. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha csak testalkat szempontjából nézzük, akkor számomra az álomnő ilyen körte alkatú, vagyis vékony felsőteste van, viszont széles csípője, formás segge, meg vastagabb combjai.
2017. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én bevállalom, igen, csakis a vékony ( nem sovány) , sportos nők vonzanak, kis, vagy közepes cicivel.De nem egy embert ismerek, akinek még tényleg a kicsit ducibbak jönnek be. Szóval szerintem van kereslet minden alkatra. (Vékonyra tényleg több)
2017. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Kizárólag a vékony lányok jönnek be, lehet akár az anorexia határán is (volt ilyen barátnőm), de ha sportos, az számomra az igazán nyerő. Sajnos az un. átlag testalkat se igazán tetszik, és a legkisebb súlyfelesleg kizáró tényező...
2017. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a vékony, de nem sovány nők. Exem ilyen volt 170 centi, 50 kiló, C/D mellek, kerek popsi. Soha többet nem lesz ilyen barátnőm.
2017. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az én apám is leszólja azokat a nőket akik kicsit teltebbek,nem kövérek,de már látszik a felesleg. Pl cukrászdában vagy étteremben,hogy ezeknek nem ide kellene jönnie. Persze csak nekünk mondja ,nem hangosan. Úgyhogy ebből is gondolom,hogy ez egy örök férfi ideál.
2017. nov. 30. 14:24
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem csak a vékony nők jönnek be, de azért inkább, mint a kövérek. Viszont a kettő közöttiek is sokszor tetszenek.
2017. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem nevezném nagyon vékonynak. De túlsúly nélküli, az biztos...
2017. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Engem taszítanak a sovány nők,olyan mintha betegek lennének,nem nyúlnék hozzájuk.
2017. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Széles csípő, nagy kerek seggel, ehhez nem túl vastag comb, vékony derék, 60-65cm, és D-s feszes mellek. Hófehér hibátlan bőr, számomra gyönyörű arccal, vékony nőies hanggal, és seggig érő sűrű fekete haj, nagy világoskék szemekkel
2017. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
A parommal beszelgettunk errol. Azt mondta, inkabb legyen egy lany anorexiasan vekony, minthogy 5 kg felesleg legyen rajta. Meg se nezi a husisabb noket az utcan, nem tud rajunk nokent tekinteni. Ez szamomra is erdekes, mert azert vannak szep szammal husis, noies nok. A vicc, hogy mindig feltem, hogy nem is tetszek neki igazabol, mert eleh vekony vagyok, es sose voltam magammal megelegedve. Alsoban is csufoltak es bantottak erte, igy ez egy belyeg maradt a lelkemen.
2017. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!