Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakinek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakinek azt megmondani, hogy már nem csak szexet akarok a kapcsolattól?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt szeretnéd hogy szex SE legyen többet, mondd meg neki hogy "már nem csak szexet akarok a kapcsolattól", és többet nem látod.

18/L

2017. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát fogod és elmondod. Nekem is volt ilyen, megmondtam neki az elején is, hogy ez nekem nem fog hosszú távon működni, mert egy idő után úgy is többet akarok majd. Aztán szépen megmondtam mikor eljött az ideje, hogy ez nekem már többet jelent ha ő is akarja legyünk együtt rendesen, ha nem akkor legyen vége.
2017. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az, amitől gyorsan eltűnök. Eddig szexet akartál, miért akarnál, főleg a másik többet?
2017. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erzsike/Zsolti! Úgy érzem, kezdek beléd szeretni. Mi lenne, ha ezentúl nem csak dugnánk, hanem beszélgetnénk is kicsit.
2017. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, nézd, ha egyszer te többet akarsz, mondd meg nyíltan. Aztán majd kiderül, hogy neki csak szexre kellesz, vagy ő is többet akar.
2017. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szexelni tudsz vele, akkor talan kommunikalni is, nem?
2017. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!