Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, meddig kezdeményeznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meddig kezdeményeznétek ti egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác és nem tudom mit csináljak.. pontosabban már úgy érzem mindent "ellőttem". Nem futunk össze gyakran, akkor is mindenki az adott tevékenységre koncentrál, túl direkt nem akartam lenni. Ha úgy adódott próbáltam vele beszélgetni, mosolyogni, kedveskedni. Vannak olyan jelek, aminél néha felbátorodom, ahogy ő is visszamosolyog, szemembe néz, örül mikor jövök felé, netán közlékenyebb. De hát a lényeg a lényeg, hogy ő nem keresi a társaságom, pláne nem hív el randizni.. még abba kapaszkodom, hogy baromi zárkózottnak tűnik, mindig egyedül van, fiúkkal sem beszélget. Persze az is lehet, hogy van valakije, vagy szimplán közömbös vagyok/nem tetszem, csak valamennyire mégis jól esik neki a figyelmem és azt látom megerősítésnek.

Mindenesetre fordított esetben, ha pasi lennék szerintem elhívnám valahova, aztán max nemet mond. De nőként valahogy annyira félek, hogy visszatetszést vált ki. Elvégre ha érdekelném, gondolom meglépné ezt ő maga. Mit gondoltok?


2017. nov. 30. 18:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát így hogy abbahagyta még valószínűbb, hogy jel volt. De amúgy se hiszem, hogy valaki baráti célból ellenkező neműeket simizne (pláne olyat, akinél hátraszaltót csinálna, ha ennek következtében lépne). Meg azért más, ha mond valami vicceset és nevetés közben a vállára csapsz, mint ilyen kis simik. Azt azért barátnak tuti nem csinálod.

De akkor sem tudom miért kell ettől tartani, már ha baráti célból simizne (aminek mondjuk nagyon minimális az esélye..) és elkezdenéd elmélyíteni a kapcsolatot, se hiszem, hogy olyan rossz vége lehetne, hogy ez visszatartson a próbálkozástól. Azt elhiszem, hogy teljesen jégcsap, közömbös lánynál az ember nem kockáztatja a visszautasítást, de itt nem erről van szó. Bátorság!:)

2017. dec. 1. 07:30
 12/15 anonim ***** válasza:

Épp azt mondom, hogy nem baráti célból volt, hanem "továbblépésnek" szánta. Mivel erre nem reagáltál hasonlóképp, így visszavonulót fújt.


Ez a zárkózottság-félénkség dolog is érdekes, néha visszahallottam, hogy eleinte ilyennek tűntem. Közben meg az a helyzet, hogy nem érdekel az emberek többsége, ezért nem is nagyon kommunikálok velük, csak udvariasságból. Elég nagy különbség van aközött, ahogy baráti társaságban és ahogy kvázi idegenekkel viselkedek. De ettől még ha valaki érdekel, akkor nem félek továbblépni.


Ezzel nem azt mondom, hogy nem érdekeld, csak azt, hogy nem mindenki félénk, aki nem látványosan társasági ember. Főleg ha ott ugye mint írtad más tevékenységre koncentrál. Veled mégis beszélget, tehát nem vagy neki közömbös. Vagy az van, hogy próbálkozott volna, de úgy ítélte meg, hogy nem érdemes, vagy tényleg félénk, vagy nem jössz be neki. Esetleg túl nagy távolság, vagy korkülönbség az ő javára, ami miatt úgy érzi nem lenne helyes lépnie. Ez 3:1 a javadra, hajrá, lépj valamit, nem muszáj elsőnek kétszemélyes programra elhívni. Nem tudom milyen tevékenységet űztök közösen, de ahhoz hasonló eseményre például.

2017. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azt a választ a 9-es válaszolónak szántam (bocsi, nem tüntettem fel), nálunk nem volt érintés semmilyen részről. Épp azt írtam, hogy most gondolkodtam rajta, hogy kipróbálom és megnézzem hogy reagál.


Nahát, a nagyobb korkülönbség is gond lehet? Azt hittem a pasikat jellemzően ez nem zavarja, ha ő az idősebb, pláne, ha már mindketten 25+ -osak vagyunk.

Köszi a véleményt! Elgondolkodtató.

Igen, valóban nála is bármi lehet, mert az egy biztos, hogy zárkózott, aki végképp a tevékenység miatt jön és senkivel sem szokott lazán csevegni, vicceskedni, még csak másokhoz csapódni se.

Tehát hozzám sem.. csak kedvesen szokott lereagálni és ez az egyetlen "kapaszkodóm".

2017. dec. 1. 15:18
 14/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm kedves kérdező!

Igazad lehet, hogy visszavonulót fújt és elgondolkozott, hogy van-e értelme? Vagy félreértettem.

Viszont most jelek nélkül, nincs kapaszkodó, mintha teljesen közömbös lenne irányomban.

Neked sok sikert kívánok! :)

2017. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Á, kizárt, hogy félreértetted volna! Pláne, hogy akkor voltak ilyen jelek, most meg nem. Viszont próbálkozni sosem késő, elvégre ha nincs senkije és meg nyilván nem bántottad, csupán azzal, hogy nem léptél, szerintem bátran vedd fel a fonalat, ha érdekel még a lány!

De az biztos, hogy mindenkinek elég ego-romboló, ha valakit kerülget, szüntelenül küldi a jeleket és nem lel viszonzásra. Emiatt én is próbáltam túllépni már ezen a kiszemeltemen, de aztán mégsem sikerült..

Köszönöm!:)

2017. dec. 1. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!