Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják a munkatársaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a munkatársaim, hogy legyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Munkában pár női munkatársam állandóan kérdezgetik, hogy van e pasid? Miért nincs, nem hiányzik?Pasizz be!

Hiába mondom, hogy nem szeretnék, van fontosabb dolgom (levelezős szak), meg csak nyűgnek élném meg. De hiába magyarázom nekik. Lassan kezd bűntudatom lenni, mert boldognak érzem magam szingliként. Aztán olyan idős sem vagyok, csak 21.

Volt két korábbi kapcsolatom, ahol kvázi azt éreztem, hogy "láncon"vagyok. De ettől nem ítélek "halálra" egy férfit sem, csak én igy érzem magam a legjobban.


2017. nov. 30. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok a kapcsolatfüggő ember. Szard le a véleményüket. Sokkal jobb egyedül lenni, mintsem egy olyan kapcsolatban, ami fos.
2017. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen bűntudatod, valószínűleg beütött a tyúkól effektus, meg imádják más dolgába beleütni az orrukat. Sokan elég önnállótlanok és nem tudják elképzelni férfi nélkül az életüket, de ők azok a fajták, akik benneragadnak a szar kapcsolatokban. Lehet ezért önigazolnak is titokban "látod, itt a kis szingli, milyen rossz lehet neki, bezzeg én", és hasonlók.


Szerintem nagyon jól teszed, hogy akkor és azzal jössz össze, amikor és akivel tényleg érdemes, főleg, ha amúgy jól is érzed magad.

2017. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy csak boldognak szeretnének látni. Van az emberekben egy olyan közvélekedés, hogy csak a szerelmes ember lehet boldog, az egyedülálló nem. Általában a szingliken - hiába mondják, hogy jól érzik magukat a bőrükben - nem látszik az a kicsattanó, fellegekbe emelő boldogság, ami a szerelmes embert jellemzi - és lehet, hogy ezt a fajta boldogságot szeretnék rajtad is látni. Úgy vannak vele, hogy az egyedülállóként megtapasztalt boldogság csak önámítás. Tehát tulajdonképpen, végső soron jót akarnak, csak te ezt teherként éled meg.
2017. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz velük, hadd mondják. Bűntudatod meg végképp ne legyen emiatt.
2017. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz,akkor meg faggatni fognak,ki az,mi az,és arról fognak mögötted pketykálni.Az emberek ilyenek.Ha piros lenne a hajad,azt kérdezgetnék,miért ilyen szìnű.
2017. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!