Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osszes idosebb ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osszes idosebb ferfi kihasznalna?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok, es hat jobban tetszenek a 30 feletti pasik, de nagyon sok lanytol hallom, hogy a fiatalabb lanyok csak szexre kellenek, es nem nagyon tudnak veluk kapcsolatot elkepzelni. Ez igaz?
2017. dec. 2. 11:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Nekem szexre kellenél, de arra nagyon.

Kapcsolatot azért nem tudnék elképzelni, mert az van, és nem akarom elhagyni.

2017. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez mind csak toled es az adott ferfitol fugg.
2017. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Jogos, amit mondanak, és sok esetben igaz is, de azért nem mindegyik harmincas fickó ilyen. Ha igazán résen vagy, ki tudod szűrni az értékeseket. Van köztük sok olyan, aki pont azért keresi a jóval fiatalabb lányok társaságát, mert ők még tisztalelkűek, még nem csalódtak(sokat), hisznek a szerelemben, a lelkük még nem romlott, személyiségük még nem torzult, és ezek megléte jó alapanyag lehet egy szép szerelemhez. Sok ilyet is látni. Ha rám hallgatsz, nem feltétlenül a leghangosabb, leginkább középpontban lévő, leginkább magamutogató és magát produkáló egyedeket keresed, hanem a szolídabbakat - náluk van arra komoly esély, hogy hosszú kapcsolatra akarhatnak egy fiatal lányt - akár téged is.
2017. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ami itt fontos, hogy ki vagy te, mi vagy te. Izgalmas vagy nem szexuálisan is? Szerintem ezekből a kapcsolatokból nem úgy lesz csak szex, hogy nem akarna mást a pasi. Hanem, mert a lány nem tesz bele többet. Esetleg mert nem is tud.
2017. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Hogy kihasznál-e bárki, az erősen tőled függ. Aki hagyja magát, azt kihasználják, aki nem hagyja, azt nem, vagy csak ritkán. Ha a harmincasok vonzanak, ismerkedj velük!
2017. dec. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Én 24 3 év a legtöbb amit bevàllalnék +-
2017. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Pont azert keresem az ilyen koru ferfiak tarsasagat, mert jobban egyezik az erdeklodesi korom veluk, mint a velem hasonloakkal. Hogyha en is ilyen minden hetvegen bulizos lennek, akkor nyilvan nem idosebbek erdekelnenek:)
2017. dec. 2. 11:51
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, ha te azt képzeled, hogy majd neked a szexért az orgazmuson kívül is jár valami, akkor bizony érezheted kihasználásnak.


Csak épp nem lesz igazad: neked is csak pont annyi jár a másiktól, amennyit te magadból neki adsz. Ha amit adsz, az csak a tested, akkor te is csak a testét érdemled és nem többet.

2017. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérdezek: te az összes idősebb férfit kihasználnád? Nem csak szexuális kihasználtság létezik, hanem anyagi, érzelmi is. Az érdeklődési kör pedig nem a kor függvénye.
2017. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen nem de!!!! sok mindenben kellene tűrnöd az okoskodásainkat ... én a helyedben nem kezdenék magammal :) 49F
2017. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!