Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok/nők valóban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok/nők valóban nem szeretnek közösködni az alacsony, kisfiús külsejű pasikkal és kerülik őket?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én érintett vagyok a témában és azt vettem észre, hogy minden pár fős baráti társaságban az a felosztás, hogy vannak a csajok és vannak a +70 kilós, +175 magas pasik (de rendszerint inkább nagydarab érett külsejű pasik) és sosem látok tipikus kisfiús srácot a társaságuk körében. Az egyetemen is a csajok, mindig ilyen magasabb, markáns arcú, nagydarab srácokkal bratyiznak a sovány, alacsony srácok pedig magányosan kullognak bárhol is látom őket.

Erre a jelenségre gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]

Mondjuk miért is csodálkozom ezen, hiszen a csajok nagy része magasságra és alkatra kb. akkora mint én (170/52)? Miért is tekintenének akár egyenrangú félnek...

(Magányos vagyok 😢)



2017. dec. 2. 12:24
 1/7 anonim válasza:
0%
Én 176 cm környékén vagyok, 25 éves, viszont vékony, és nem nézek ki 25-nek. Sőt, a munkahelyemen kötelező borotválkozni, így még markáns arcszőrzetet sem tudok növeszteni. Én is azt vettem észre, hogy kevésbé közelednek a nők felém, ráadásul még most is elkérik az igazolványomat, ha pl. sört akarok vásárolni.
2017. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Biztos, hogy nem a magasságod meg a súlyod miatt. Amúgy vannak 160 cm-es, 40 kilós lányok is.
2017. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
11%
A mai nők csak a pénzt nézik mert igy azt remélik könnyeb dolguk lesz és nem kel dolgozni a kapcsolaton.Nem számit a kinézet semm a viselkedés csak híres legyél vagy gazdag.Nagyon kevés normális nő van akki valami jó tulajdonságot is keres.De ez nem is az ő hibájuk a médiában,reklámokban állandon az érték nélküli embereket hirdetik nagy erőkel.Nagyon ritka a normális család is ezért lehetösége is nagyon kevés hogy, normálisan keresen párt magának.
2017. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Miert Istenem miert? Miert nem teszel valamit? Iszonyatosan leirhatatlanul szanalmas vagy kerdezo erre mar szavak sincsenek foleg, hogy szerintem a kerdes lenyegeben provokacio es kamu ezt te is tudod. Mivel szerintem rendszeresen irsz ide ilyen kerdeseket! De ezt nezd par napja lattam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Tudom, hogy nem gyoz meg vagy nem erdekel ugysem. Meg annyit, hogy a jelenseg amit leirsz nem letezik, max annyiban hogy gyakoribbak a 180 feletti nem sovany palik mint a 170 koruli sovanyak. Mivel valszleg volt annyi esze a 170 magas girnyo sracnak, hogy ha mar ekkora akkor legalabb ferfias testet csinal maganak, veled ellentetben. Mert kepzeld senki sem szuletett kigyurtnak. En kifejezetten kikerem magamnak mivel en kb csak 18-19 evesen kezdtem el megnoni az elott en is sovany es pici voltam DE erdekes modon voltak baratnoim es olyanok is akik nyomultak ram pedig en is PONTOSAN olyan voltam mint te kb 50 kilo es kisfius arcu. Az mar mas kerdes, hogy akkor mar 1-2 eve komolyan sportoltam, edzettem aztan rakerestem, hogy lehetnek izmosabb es egy faek egyszerusegu dietaval igazabol azota is barmikor felszedek magamra sulyt, csak egy kis matek kell hozza. En ugy 2 ev alatt sztem 20 kilot hiztam sot meg nottem is bar azt nem direkt. Teged gondolom eroszakkal tartanak vissza az onfejlesztestol (szellemi teren biztosan komoly veleszuletett problemaid vannak).

De leirom neked megegyszer: nekem pici vekony kisfius arcu srackent is voltak baratnoim. Szerinted ez miert van? Neked akkor miert nincs?

Nem lehet, hogy nem a magassagod a gond? (A sulyt nem irom mivel azon ha akar barki tud valtoztatni csakhat minimalis kitartas kene hozza)

2017. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek reklámfotók, megcsinált szituk.

Te meg rinya helyett tehetnél magadért, hogy fejlődj. Nem lennél nyámnyila.

2017. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet aki veled barátkozna az meg neked nem kéne. Rád mosolyog a +70 kilós Jucika és észre sem veszed...
2017. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
Évmilliós atavisztikus beidegződés, hogy a férfi nyújtja a családnak a biztonságot. Egy nyüzüge, vékony hangú kisfiútól ez aligha várható el. A csajoknak tehát az izmos, náluk magasabb, férfias pasik jönnek be inkább.
2017. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!