Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye kérdés tudom, de gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés tudom, de gáz ha az osztálytársam tetszik?

Figyelt kérdés

lehet, hogy csak azért, mert egyedül érzem magam, és szükségem lenne valakire, ő pedig foglalkozik velem. de emiatt többet is érzek iránta mint osztálytársi/baráti érzést. de most szakított a barátnőjével, és néha mondja, hogy nem volt jóötlet, de nem is akar már vele lenni. és az is jól esik, hogy ilyeneket elmond nekem, de nem akarom, hogy bejöjjön, de mégis ezvan.tehetek ellene valamit?

16/L


2010. jún. 1. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis, miért lenne gáz?:)
2010. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kőolaj.
2010. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szasz addig nem gáz még tetszik még az se ha jártok nekem is volt barátnöm az osztájtársam de az a gáz ha szakit veled és utánna is az osztájtársad marad ezt azért gondold át mielött ösze jönnél vele!
2010. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert félek, ha osztálytárssal jövök össze és nem jól sül el, utána kínos lesz.csak azért mert voltam ilyen helyzetbe, és azzal az osztyáltársammal már nem is bezsélünk annyit mint régen..sőt.
2010. jún. 1. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég kényes téma. Én jónéhányszor ráfáztam hogy túl közeli barátságba kerültem egy osztálytárssal és miután elmondtam neki hogy többet érzek iránta elutasított és soha nem lett ugyanolyan jó a kapcsolatunk mint előtte.

Olyan is volt hogy összejöttünk de miután szakítottunk nagyon rossz volt bemenni suliba és nap mint nap a szemébe nézni...


úgyh jól gondold meg.

2010. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!