Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a megoldás? Szerelemr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás? Szerelemre szerelem vagy mégse?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy volt egy barátom akivel nagyon szerelmesek voltunk, ám mégse volt elég erős a kapcsolat ahhoz hogy kibírjuk a veszekedéseket, elkezdett más csajokkal úgy írni mintha szingli lenne és egyszerre többnek írt mindenfélét, amit csak nekem kellett volna. Mikor ez kiderült hirtelen agresszív lett és testileg is bántott. Ezután valamiért még mindig úgy éreztem, hogy szeretem és folytattuk, bár lehet hogy ez már inkább kihasználás volt az ő részéről mint szerelem..Persze elmondtam neki hogy velem így nem viselkedhet, elküldtük egymást. Mégis vissza-vissza térünk ahhoz hogy hiányzunk egymásnak

Én ugye elmondtam hogy ez kicsit sem jó így, változzon meg ha akar valamit, emellett szerintem visszament a csajokhoz akiknek régen írt mikor épp összevesztünk, én is ismerkedek másokkal de hiába vagyok mással, kifejezetten JOBBAKKAL, akik normálisak mégis keresem az apró dolgokat amiket tőle kaptam (pl kis puszik nyakra, homlokra csak úgy random, nagyon értékelem az ilyeneket, valamiért megmaradtam olyannak akit nem pénzért lehet megkapni és nem annak örül hogy drága dolgokat vesznek neki, hanem ilyen kis semmiknek)

Kit, mit keressek aki elfeledtetti velem ezeket? Hol, merre?

L



2017. dec. 2. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem elfeledni kell, hanem betenni az emlékezeted megfelelő dobozába. Majd ha ez sikerült, utána keress párkapcsolatot.
2017. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem zártad le teljesen őt a homlokpuszijaival együtt, addig ne szerelmet, max hobbit, értelmes elfoglaltságot keress, ami segít.
2017. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ó nyugi jön az a pasi aki majd megfelel neked nyugi csak légy türelmes és válogass 49 F
2017. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"...agresszív lett és testileg is bánzott." Magyarán megvert? Akkor mi kell még ahhoz, "elfelejtsd" és tovább lepj?
2017. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!