Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni? Pedig nem volt köztünk semmi.

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, van barátom és nagyon szeretem. De mégis van egy srác aki rengetegszer eszembe jut. Nem voltunk együtt és nem is volt köztünk semmi. Már 1 éve bele vagyok esve, rengeteget sírtam is miatta. Sose mondtam neki hogy szeretem, csak szárnyra kaptak pletykák, meg szerintem már abból is rájött ahogy ránéztem.. Azt is tudom, hogy ha csak halványan is, de ő is érzett valamit irántam. És pont ez zavar, hogy nem is foglalkozunk egymással, nem is beszélünk, mégis folyton ő jár a fejemben, szerintem ez már beteges. Mindig azt mondogatom, hogy nem szeretem, hisz ő se foglalkozik velem, és nem régóta van barátnője is. Már több, mint fél éve nem is beszéltünk, de ha véletlenül összefutunk és csak rám néz, máris hevesebben ver a szívem. Ez nagyon zavar, mert a mostani páromat is nagyon szeretem, de valahogy másképp, mint őt. Néha mikor a barátommal vagyok, beugrik az ő arca, és bűntudatom van, hogy miért gondolok másra, mikor itt van nekem az, aki viszont szeret.

A párom is tud erről, megbeszéltem vele, azt mondta próbáljak meg ne gondolni rá, ha eszembe jut tereljem el a gondolataimat, aztán elfelejtem. De nem tudom irányítani, hogy ne jusson eszembe. A párom az, aki tökéletes, szeretem, mindent megtenne értem, megbecsül, de itt ez a srác, és fogalmam sincs miért érzem ezt iránta, ha egyszer mindenem megvan. Mit tegyek?



2017. ápr. 18. 23:05
 1/3 Fish1 ***** válasza:
Mint írod, azt a srácot szereted, hiába akarod elnyomni magadban, nem sikerül. Így viszont szerintem a mostani pasidat nem szereted, mert kettőbe egyszerre szerelmesnek lenni nem lehet szerintem. Nem tudom hogy áll ehhez hozzá a pasid, de engem biztos elgondolkodtatna egy ilyen helyzet...
2017. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy illúziót kergetsz, a pasid meg a valóság. Ezt tini korban kiszokás nőni. ;) A másik srác ugyanúgy valóssá válna ha rá cserélnéd a pasid... nőj fel kislány.
2017. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom elképzelni,ha igazán szereted a jelenlegi párod, akkor nem gondolnál rá. Biztos hogy szereted őt? Egyszerre több emberbe nem lehet szerelmes lenni. Reméljük előbb vagy utóbb elfelejted ezt a régi csókát.
2017. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!