Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen módon kérdezzem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon kérdezzem meg a páromtól, hogy szexelt -e már a korábbi exével védekezés nélkül?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmem/bébi/nyuszi/drágám, az előző pároddal mindig védekeztetek?

Így.

2017. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, kérdezni szeretnék valamit! Szexeltél már a korábbi exszeddel védekezés nélkül?
2017. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy miért nem jó, ahogy a kérdést leírtad?

(Értelemszerűen a ragozást a számára megfelelőre módosítva :))

2017. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tapintatosan szeretném

Fontos volna tudnom az igazat (ezen rágódok már egy ideje)

2017. dec. 2. 16:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán úgy, hogy: Te már gondolkoztál azon hogy puszta kalandvágyból védekezés nélkül csináld? Megfordult a fejedben?


Ebből le tudod fejtegetni hogy a múltban esetleg volt e rá példa.

2017. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első válaszadő írt, szerintem a lehető legtapintatosabb. Kibököd a kérdést, aztán már azon fogsz csodálkozni, hogy miért paráztál ettől ennyire. Néha muszáj kissé kínos dolgokról is beszélni. Ez meg azt hiszem, egy jogos kérdés és rád is tartozik a válasz. Hajrá!
2017. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Offtopic leszek de miért számít ?
2017. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
"A kérdező kommentje:...Fontos volna tudnom az igazat (ezen rágódok már egy ideje)" Miért is??? Ez a te gondod. Tök független az elözményektöl. Inkább betegségtünet!!!
2017. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Nekem a nemi úton terjedő nyavalyák jutottak eszembe. Talán a kérdező bogyót szed, így gumi nélkül akarna szexelni, de fél, hogy elkap valamit.

Pl barátnőmet az exe nemi szemölcsökkel "áldotta" meg. Fél évig voltak együtt, szakítás utáni héten jöttek elő. Azóta (majdnem egy év múltán) három műtéten van túl, irtó sokat ráköltött a kezelésekre, gyógyszerekre és még mindig nem akaródznak múlni, visszatérnek, terjednek.

A fickónak egy icipici szemölcse volt ott lenn, szóval szinte 0 tünet.

2017. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert ha szexelt, akkor mi van? Én végigdugtam a nem éppen szűzies erényeimről híres életemet gumi nélkül, és egyetlen könnyű lefolyású gombás betegségtől eltekintve soha semmi bajom nem volt.

#9-es, a szemölcsös csajnak mondd meg, hogy keressen meg privátban, megmondom, mit tegyen.

2017. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!