Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből ítéljem meg hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből ítéljem meg hogy milyen pasi vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy hogyan döntsem el hogy jóképű/helyes tehát jó pasi, átlagos vagy ronda vagyok.Lány ismerőseim, barátaim nincsenek, mindig olyan iskolába jártam ahol nem voltak lányok, vagy csak nagyon kevés.Nem mondta rám senki még hogy ronda vagyok, de azt sem hogy jóképű.

Én nem igazán tudom hogy mit gondoljak magamról, magamnak nem tetszem, nem akarom jó pasinak mondani magam csak úgy hogy a hasamra ütök.

Ti miből ítélitek meg saját magatokat?


2010. jún. 1. 20:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet,és úgy máris sikerül megítélni,hogy melyik kategóriába tartozol! :)
2010. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

küldj képet és megmondomén milyen vagy :D

(nemsértés..^^)

2010. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Na persze:D

Tehát majd ti mondjátok meg hogy én milyen pasi vagyok és abból kéne megítélnem nekem is?

Mások mondják meg ezek szerint hogy én milyen/ ki vagyok?

Képet nem töltök fel mert nem akarom hogy visszaéljenek vele.

2010. jún. 1. 21:01
 4/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, sokan töltenek fel képeket. Ennyi erővel bármelyik közösségi portálról leszedik, és felrakják ha akarják. Tényleg rakj fel egy képet, és majd megmondjuk:P 18/L
2010. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Írtam már, nem szeretnék felrakni képet, nem bízom senkiben hogy nem rakja ki valahová.

A kérdésre válaszoljatok légyszi.

2010. jún. 1. 21:05
 6/22 anonim ***** válasza:
Azt már látom, hogy körülményes vagy...
2010. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Hát szerintem egy támpontot adhatna,hogy másoknak mi a véleménye rólad,főleg a lányoknak... Amúgy meg hiába tartanád magad mondjuk jó pasinak,ha a lányoknak más a véleménye... :)

2010. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha eddig magad nem tudtad eldönteni, hogy milyen pasi vagy, akkor mégicsak a lányok dönthetik el. Ez egy normális dolog. A nőknél is így működik. Hiába hiszi egy nő, hogy ő jó nő, a férfiak adják meg igazán a külső értékét.
2010. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igazából még senki nem "ítélkezett" felettem tehát fogalmam sincs:D
2010. jún. 1. 21:22
 10/22 anonim ***** válasza:
Na jó akkor kezdjük az elején... Hány éves vagy?
2010. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!