Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből ítéljem meg hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből ítéljem meg hogy milyen pasi vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy hogyan döntsem el hogy jóképű/helyes tehát jó pasi, átlagos vagy ronda vagyok.Lány ismerőseim, barátaim nincsenek, mindig olyan iskolába jártam ahol nem voltak lányok, vagy csak nagyon kevés.Nem mondta rám senki még hogy ronda vagyok, de azt sem hogy jóképű.

Én nem igazán tudom hogy mit gondoljak magamról, magamnak nem tetszem, nem akarom jó pasinak mondani magam csak úgy hogy a hasamra ütök.

Ti miből ítélitek meg saját magatokat?


2010. jún. 1. 20:44
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

:D

Oké, holnap megcsinálom, mert ma már késő van.

2010. jún. 1. 22:59
 22/22 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés! Ne görcsölj, hanem vágj bele a diszkrét csajozásba! Az első tapasztalatok nagyjából választ adnak a kételyeidre.
2010. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!