Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy lány smink nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy lány smink nélkül csúnya, sminkkel nagyon szép?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a bőre szép (nem aknés, nem heges, sima), de nem látszik a szempillája, mert szőke, tehát így elég csúnyácska.


Viszont sminkkel (szempillaspirál, korrektor) meg állítólag nagyon szép.


Most akkor szép vagy csúnya?


Férfiak, ti ezt a típust hogy hívjátk?


2017. dec. 3. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Bizony, hogy lehet:


[link]

2017. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Nincs ilyen.

Átlagos lehet sminkkel szép, de kifejezetten ronda nem. Instagram-youtube makeup guruk színvonalán tudok sminkelni, de ugyanolyan ronda maradok...

2017. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A koreai lányok 99%-ilyen!


A sminktetoválás meg csodákra képes..

..

2017. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Pedig van kegyetlen ronda nő is a youtubon'-aki sminkkel jól néz ki.
2017. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok.
2017. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezt nem tudom, nem tudok sminkelni, nem szoktam. Szerintem aki szép, annak nem kell smink.
2017. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

A sminktől senki nem lesz szép, legfeljebb eltakarja az előnytelen tulajdonságait.

De nekem a szépség belülről jön. Ismertem kifogástalan külsejű nőt de egyáltalán nem vonzott, ismertem viszont olyat aki semmiben nem volt extra de olyan kisugárzása volt hogy megőrjített egy pillantásával.

2017. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
A lényeg az arányokon van. Egy kis finom smink mindenkinek jól áll, viszont a vakolás, meg a gumiarchatás a túlzott mennyiségű korrektortól az már nem szép.
2017. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, mi a csúnya. Most az, hogy szőke a szempillája, sztem nem csúnyaság.


Ha megpróbáljuk objektíven nézni: aki NAGYON csúnya (és nem igénytelenségből - pl. kiszedetlen szőrök -, hanem tényleg: puffadt fejű, férfias arcú... kb. Susan Boyle-t képzeljük el) az sminkkel lehet átlagos. Nagyon széphez min. átlagosnak kell lenni.


Itt jön be amúgy az, hogy a szépség relatív is tud lenni :). Van, aki Palvin Barbira is rámondja azt, hogy ronda...

2017. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki pattanásos, kicsi a szempilla nem rondaság.

A patti elmúlik.

Viszont ha ronda vonásaid vannak, akkor baxhatod a szép bőrödet, sose leszel jó nő.

Nekem (beképzeltnek tűnik), de gyönyörű, egyedi, ritka arcom van, mindenki megjegyzi, hogy nem tudna olyat mondani aki hasonlít rám, vastag ajkam van, szép arccsontom és gyönyörű zöld szemeim. VISZONT hormongondjaim lettek kb 2 éve amit még nem bírtak mindig rendesen kezelni és 2-3 pattanás van az arcomon, így smink nélkül (alapozó) én se megyek az utcára. De nekem ezek majd elmúlnak remélem 1x, aki meg eleve csúnyácska az menőzhet itt nekem a sima bőrével, nem lesz tőle szebb:))

2019. márc. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!