Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi akinek csúnya a barátnője smink nélkül, vasalatlan hajjal? Bővebben

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a barátnőtök nem éppen olyan szép reggel, smink nélkül, vasalatlan hajjal, mint mikor szépen felöltözik, kisminkeli magát, megcsinálja a haját? Persze ettől még biztos hogy szeretitek őket, de azért gondolom ti is látjátok a különbséget. Ilyenkor nem ábrándultok ki egy picit belőle.


Olyan válasz nem nagyon érdekel, hogy az "én barátnőm smink nélkül gyönyörűbb" etc.


Köszi a válaszokat.


2012. ápr. 5. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
MErt miért ne lehetne egy lány smink nélkül gyönyörűbb ? -.-"
2012. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, de az én barátnőm nem használ sminket... többek között ezért is imponált nekem nagyon! Mer önmaga lenni!


Mondjuk ő nagyon szép lány, szóval neki felesleges is a smink.

2012. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért nem érdekel olyan válasz, mert én most arra vagyok kíváncsi aki sminkel szép, de smink nélkül már kevésbé.
2012. ápr. 5. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Khm khm. Gondold át a kérdésed még egyszer! Ha ez után sem tudod mi a hiba, akkor megérdemled, hogy hülyén halj meg!
2012. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Mert szerinted te reggelente borostás fejjel, kócosan, csipás szemekkel, borotválatlanul nem vagy kiábrándító a barátnőd számára? Szerinted ez nem ugyanaz a kategória?


Ember! Ha ennyire a külsőségekre mész, én azt mondom, neked teljesen felesleges a kapcsolat. Ne erőltesd! Majd ha egy kicsit felnősz...

2012. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő :)
2012. ápr. 5. 13:37
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Barátnőm nem sminkeli magát, nem vasalja a haját, így reggel is ugyanolyan szép, mint napközben.
2012. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ismételm engem az érdekel akinek smink nélkül csúnyább a barátnője, és nem pedig olyan akinek még szebb vagy nem sminkeli magát.
2012. ápr. 5. 13:43
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem járnék olyannak aki annyi vakolatot ken magára, hogy anélkül már nem lehet megismerni. Ha pedig nem ken magára annyit, csak egy kis szemceruza, spirál akkor reggel is ugyanolyan szép, mint napközben:) Utálom a műnőket.
2012. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező tényleg sötét!
2012. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!