Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hangoztatja sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatja sok férfi, a 25 alatti nők még gyerekek?

Figyelt kérdés

Pontosabban buták, naivak, gyerekesek, nem rendelkeznek semmi élettapasztalattal, mert anyuci-apuci pénzeli őket, fogalmuk sincs az életről, bulika, egyetem, gyerekstátusz.


19 évesen költöztem el otthonról előbbországon belül, majd külföldre. Több év munkatapasztalatom van különböző munkakörökben, 6 nyelven beszélek, és önerőből végzem az egyetemet, pedig 25 sem vagyok még.

Mégis rendre megkapom itt random idegenektől, hogy naiv kisgyerek vagyok, aki képtelen kilépni a komfortzónájából.

Nem adok ilyen véleményekre, mert alaptalanok, de miért lesz jobb bárkinek is attól, ha belémköt?


2017. dec. 3. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
szted a GYK mióta reprezentatív vagy mióta kell komolyan venni azt, aki itt osztja az észt? :)
2017. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Dehogynem adsz, lám feltetted ezt a kérdést. Majd ha tudsz jót röhögni vadidegenek véleményén, akkor nem fogsz adni rá.
2017. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Mert egy 50 éves vén kecskéhez képest egy 25 év alatti csaj eléggé gyereknek számít. Mivel már rég nagykorú volt, amikor a lány megszületett. Ez lényegében késleltetett pedofília.
2017. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Lehet műveltnek lenni már 25-évesen...de felnőtt akkor leszel ha családod gyermekeid lesznek ha egy csomó gondot megoldottál és megtapasztaltál életszituációkat.
2017. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem azoktól függ, amiket leírtál. Ismerek, 40 feletti, több diplomás, tanár, mérnök nőt, akik párkapcsolathoz gyerekszinten vannak.
2017. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4, És akinek soha nem lesz gyereke?

A csomó gondon és élethelyzeten már túlvagyok.

2017. dec. 3. 21:11
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha te az 5%-os kivételbe esel, attól még a 95% gyerekes marad.
2017. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Attól, hogy sok gondon meg helyzeten túl vagy, még nem feltétlenül leszel érettebb a kortársaidnál. A személyiségnek is fontos szerepe van.
2017. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

Mert a 25 alatti "nők" még gyerekek. Pontosabban buták, naivak, gyerekesek, nem rendelkeznek semmi élettapasztalattal, mert anyuci-apuci pénzeli őket, fogalmuk sincs az életről, bulika, egyetem, gyerekstátusz.

Kivétel erősíti a szabályt.

2017. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8, Ponthogy a tapasztalatok formálják a személyiséget. Valami nagyon okosat akartál mondani, de nem jött össze, van ilyen.
2017. dec. 3. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!