Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy köztünk hosszútávú kapcsolat nem fog kialakulni?

Figyelt kérdés
18évesen találkoztam egy 35éves férfivel. Egy tanfolyamot vezetett, jól el tudtunk beszélgetni, megismertem egy kicsit a magánéletét és jól is nézett ki. Ez történt 4 éve. A napokban újra találkoztunk a gyakorlati helyemen. Szintén elbeszélgettünk, elmomdta, hogy szakított az akkor még élete szerelmével, de lett egy kislányuk, aki most olyan 2-3év körül lehet. Ahogy járt hozzám azt vettem észre, hogy flörtöl velem, valamit akar. Tudja rólam, hogy alkalmi kapcsolatnak nem vagyok a híve. Hosszútávú kapcsolat meg köztünk sosem alakulhat, mert az életvitelünk nagyon eltér (ő míg a mezőgazdaságból élne meg, a saját maga megtermesztett dolgaiból ez nekem nem tetszik, hisz én is éveket ebben éltem, tudom mennyi időt elvesz az ember életéből, és bármennyire is jó, hogy saját magunk termesszünk dolgokat én nem tudnék ennyi időt erre szakítani), és nem is élünk egy helyen. A korkülönbség is nekem sok, ő szerinte nem lényeg. Nem tudom már mit vethetnék fel neki, hogy végre békén hagyjon.
2017. okt. 15. 10:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ő sem híve az alkalmi kapcsolatoknak, ez elmaradt
2017. okt. 15. 10:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne kifogasokat mondj neki hanem mond meg neki hogy nem akarsz vele lenni.
2017. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha hűvösen viselkedsz vele, békén fog hagyni.
2017. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a korkülönbséges témát egy kicsit vesézd ki jobban: más életszakaszban vagytok, te még élni szeretnél, tapasztalatot szerezni, bulizni, jönni, menni, ő pedig már valószínűleg asszonyt a tűzhely mellé. Emellett pedig épp, hogy te is felnőtt lettél, de még pótmamáskodnod is kéne. Ez a két sors abszolút nem keresztezi egymást, ezt meg kell, hogy értse.
2017. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyenesen, őszintén.
2017. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak kérdezd meg hogy elkisérne e szerda délután kismama tornára. Többet nem lesz gondod vele
2017. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!