Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek párja van, az azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek párja van, az azzal forralt borozik decemberben, akinek nincs és barátai sincsenek, egyedül áll a téren, egyedül forralt borozik?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 10:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nincs párom,se barátaim,akivel lehetne,ezért kérdezem.
2017. dec. 4. 10:26
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül forraltbirozok, mert a barátom nem szereti
2017. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a forralt bort, de engem a társaság hiánya még sose tartott vissza abban, hogy elmenjek valahová. Ha kedvem lenni kimenni sétálni és meginni egy forralt bort, akkor mennék, nem kell ehhez társaság. Utazni is sokszor szoktam egyedül, pedig lenne kivel, de egyedül teljesen más élmény, szerintem sokszor sokkal jobb.
2017. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kannast iszok egész évben
2017. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Mindenféle bort utálok. Így, sem egyedül, sem társaságban, nem forralt borozok.
2017. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ittam már egyedül is, senki nem köpött le miatta. :D Persze barátaim azért vannak, mint általában a normális(abb) embereknek. :P
2017. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Há' most mi van abba? :D

én is voltam mar egyedül kocsmába, discoba, stb.

gáz, szánalmas, tré dolog. De jobb mint otthon ülni.

Szintén így vagyok nincsenek barátaim, párom sem.

(voltak barátaim persze, de fontosabb lett nekik a saját kapcsolatuk ápolása, mintsem a barátság fenntartása, és éveken keresztül nyeltem ezt, telelett a hócipőm, és közöltem h ilyen barátokra nincs szükségem.

Érdekes mikor én voltam kapcsolatban mindig szakítottam időt a spanokra.

27/F

2017. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Forralt boroztam már egyedül, pedig volt párom. Inkább az a baj, hogy az utcán kapható forraltborok töményen cukrosak. :(
2017. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én gesztenyét is majszolgatok hozzá, egyedül, a Hatvani Karácsonyi vásárban...

F.

2017. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
# 4 az is kannás, csak forralt
2017. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!