Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék alfahím?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék alfahím?

Figyelt kérdés

A kérdés csak figyelemfelkeltés miatt ez. Nem akarok "alfahím" lenni, csak nem tudom, hogy miért nem megy az ismerkedés mostanában. Régen voltak kapcsolataim, de pár éve semmi. Leírom a pozitív és negatív tulajdonságaimat, dolgaimat. Hátha kihámoztok belőle valamit.


Jó:

- Viszonylag értelmes, művelt vagyok

- Rengeteg dolog érdekel, bármitől el tudok beszélgetni

- Nem vagyok előítéletes, nincsenek frusztrációim

- Jól keresek (nettó 400+)

- Érdekes hobbijaim vannak, sportolok

- Adok a megjelenésemre, vegyítem a sportos és az elegáns stílust

- Soha nem csaltam meg senkit (lett volna alkalom, és szomorú, hogy ezt ki kell emelni)

- Átlagon felüli a méretem, és sokáig bírom a szexet

- Kiállok az igazamért, soha nem kerülöm a konfliktust

- El tudom ismerni, ha nem nekem volt igazam

- Nem dohányzom, nem drogozom


Rossz:

- Átlagos magasság (180 centi)

- Viszonylag vékony testalkat

- Az arcom maximum átlagos, ráadásul nincs rendes borostám, nagyon kisfiús az arcom

- Nem túl mély a hangom

- A megkeresett pénzemet félreteszem, mert saját vállalkozást szeretnék indítani hamarosan. Magyarul nem nagyon költök nagyobb összegeket semmire

- A szüleimnél élek

- Viszonylag introvertált vagyok, nem az a bulizós típus. Néha ugyan elmegyek, és nem zavar, ha a másik az, viszont nem szeretek minden hétvégét a szórakozóhelyen tölteni

- Igénylem az egyedüllétet

- Az eddigiek alapján nehezen leszek szerelmes

- Néha iszom (alkoholt), mondjuk mostanában már nem igazán


2017. dec. 4. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül szinte egyik sem fontos egy kapcsolatban. Felszínes vagy, ennyi a probléma.
2017. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1


Ez igaz, de mi a fontos?

2017. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy úgy, ha megölöd vagy testi párbajban legyőzöd a jelenlegit (ha már ilyen állatvilágos kifejezèssel jöttèl, mint az alfahìm)
2017. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A leírás alapján simán összejönnék veled, ha nem lenne senkim, főleg a rossz listát tartom szimpatikusnak (igen, jól olvastad), mert én is hasonló vagyok (sőt, még a fizetés, sok hobbi, stb. alapján is). Nem értem amúgy, hogy a "rossz" pontjaid miért rosszak?


Viszont az alapján, hogy "alfa" akarsz lenni meg a fizetésedet és a "ráköltést" ennyire fontosnak találod, plusz az egész kérdés maga egy olyan világlátást és személyiséget mutat, ami nekem felszínes, egydimenziós, és nem tudnám összeegyeztetni az én gondolkodásmódommal és személyiségemmel.

2017. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Senki nem olvasta el a bevezetést? :D Ezt írtam: A kérdés csak figyelemfelkeltés miatt ez. Nem akarok "alfahím" lenni.
2017. dec. 4. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!