Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy ilyen lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy ilyen lánnyal? 20f

Figyelt kérdés
Egy lányt leszólítottam egy hónapja,azóta ismerkedünk.Nekem ő eléggé megtetszett de hát sikerült megismernem a rossz oldalát. Depresszióban él pár éve, vagdossa magát rendszeresen,függő a vagdosásra. Azt mondja olyan mint egy drogos,ha depressziós és ideges csak a vagdosás tudja megnyugtatni.Próbálkozott egyszer öngyilkossággal is.Gyűlöli saját magát mindennél jobban.Mivel tudja hogy nem szabad elszúrjon semmit.Egyébként nehéz élete van mert az apja nagyon szigorú hozzá és azt akarja hogy tökéletes legyen a suliban,hogy színkitűnő tanuló legyen.A lány ezt lelkileg már nem birja és sokszor bekattan. Ő 17 éves lány. Mit tudok egy ilyen lánnyal kezdeni? Megtetszett először de így most hogy megismertem őt és az életét, nem is tudom hogy összejönnék e vele. Mert már engem idegesít hogy bármivel próbálkozok órákig nem tudom megállítani, a családi ügyekbe meg nem avatkozhatok.
2017. dec. 4. 15:15
 1/6 anonim válasza:
Hát haver,ha te nem vagy nagyon lelkiismeretes akkor hagyd,de ha igen akkor próbálj neki sok örömet okozni és segíts neki,hogy feloldodjon kicsit az életben és utána a tenyeredről fog enni.
2017. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát lelkiismeretes vagyok de átmenetileg. De hogy minden nap ugyanaz a téma hogy ő mennyire depressziós meg hogy neki milyen nehéz és én mindent beleadok órákig segitek neki és nem megy ugyanott tart ahol mindig. Aztán meg én felhúzom magam hogy nem tudtam neki segiteni
2017. dec. 4. 15:30
 3/6 anonim válasza:
Akkor a saját érdekedben hagyd.
2017. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Es ha beszelnel vele, hogy latogasson el egy pszichologushoz esetleg? Ezt nem rosszindulatbol mondom, hanem az o erdekeben. Vagy esteleg ulj le vele es mondd el neki. Mondd meg, hogy te szivesen segitenel neki ebbol az egeszbol kilabalni, viszont ehhez csak te keves vagy, neki is probalkoznia kell. Es persze azt is hangoztasd h neked nem arra van szukseged hogy o tokeletes legyen csak szeretned boldognak latni
2017. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jár pszihológushoz és próbálkozik helyrejönni de eddig még nem sikerült neki.
2017. dec. 4. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lelkipásztornak készülsz, foglalkozz vele.


Ha nagyon tetszik, foglalkozz vele.


Persze, mind a két esetben kapsz a családból, gondokból, te "mankó".

2017. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!