Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy mondjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek (sírok, nagyon fáj)...épp msn-ezek egy sráccal, oszt.társam és nagyon is jóba vagyunk...el szeretném mondani neki, h. tetszik és nagyon szeretem benne, hogy olyan-amilyen és szeretném megtudni, hogy ő is érez-e valamit...


mondjam el?ne mondjam el?hogyan?


nem bírom tovább!!!!!! ):


Kérlek írjatok!


2010. jún. 1. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
HOgy lehet ilyeneken vergődni? mond meg és kész!
2010. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tőkésréce ***** válasza:
írd neki egyszerűen, hogy dugjunk...
2010. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg mit érez irándat
2010. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat, a többiek dugjanak nyugodtan.
2010. jún. 1. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és elmondtam a szerelmemnek, hogy szeretem, és ő azt mondta nekem h naon rendes, kedves vagyok de télleg nagyon aranyos meg ... <-ezt így mondta msnen, mert még akkor nem voltam képes elé kiállni. Aztán így a válasza az volt h nagyon sajnálja mert vele is megtörtént már ez 1000x de nem vagyok az esete, ezt így nehezen tudtam elfogadni.. aztán kezdtem azzal a tudattal élni, hogy ennyi, vége majd lesz még másik lány.. naon nehezen tudtam elfogadni, aztán később közelebb vonzodott hozzám, akkor megfogadtam h na jó beszélek vele személyesen, kettesben voltunk beszéltem vele és akkor is így állt hozzá, és így ott tartunk h semmi, csak élünk, aztán arra gondolok, hogy majd jön a nyári szünet majd sikeresen elfelejtem. :S
2010. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!