Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam furán/kellem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam furán/kellemetlenül ha egy nő kezdeményen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 21F vagyok. Miért, érzem magam kellemetlenül/furán ha egy nő kezdeményen? Ne értsetek félre, nagyon is szeretem a nőket. Általában én kezdeményezek, elégé nyomulós is vagyok.

2017. dec. 5. 21:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Kezdeményez*
2017. dec. 5. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nem te tetted meg az első lépést? Ne érezd úgy, hogy akkor " ki vagy szolgáltatva ", mindegy ki kezdeményez.
2017. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi ilyenkor furán érzi magát(a nyámnyila kisfiúkat ne vegyük ide, akik pont arra várnak, hogy a lányok nyomuljanak rájuk). Azért, mert felcserélődnek ilyenkor a szerepek, te leszel a levadászott és ez valahol fura is. Én pont ezért nem kezdeményezek pasiknál, mert nőként fura érzés vadásznak lenni, nem szeretem.
2017. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert azt érzed, hogy "felborult a világ rendje". A nemi szerepek maradjanak a helyükön, ne keverjük őket, minden maradjon a maga medrében.
2017. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Mert elvileg az nem helyes. A helyes az, hogy majd te hívod el, fizeted a számláját aztán ha már elég sokat költöttél (mikor már úgy érzi, hogy kezdesz haragos lenni emiatt) mehetsz a levesbe, otthon vár majd Sheldon meg a többiek.
2017. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Idővel majd elmúlik. Én is furcsálltam. mert milyen má', meg nehogy már a nyúl vigye a puskát, hagyják meg nekem ezt a kegyet, majd tudom én hogy ki kell nekem és amúgy is ne én legyek akit elraknak, stb.

Aztán idővel kinőttem belőle. 30-on túl már pont nem érdekel, hogy ki kezdeményez vagy, hogy hogyan is alakul két ember viszonya. Na és aztán, ha nem úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva.. Úgy ahogy minden, ez is változik. Változik az élet, de változik az idő múlásával is. Továbbá nagyon sokféle ember van illetve helyzet. Ha mindig mindenki ugyan olyan ösvényeket követne akkor unalmas lenne az egész. De még úgy is unalmas, ha ugyan ott kell mindig bemenni, vagy épp kijönni.

2017. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!