Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha a hétvégi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a hétvégi 4 csillagos wellnes szállodát lemondta volna a nő akivel mentek? Elmentek egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A hétvégén mentem volna a Mátrába 4 csillagos wellnes szállodába, ki van fizetve és nem lehet áttenni az időpontot de a hölgy nem jön el. Elmennétek egyedül és pihennétek?

Jaccuzi, konditerem, pihi?

40/F



2017. dec. 6. 18:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én elmennék.
2017. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%

De szánalmasak és nevetségesek vagytok, hogy egyből arra gondoltok, hogy a csaj csak kihasználja a pasit! Nem magatokból kéne kiindulni!


Figyelj kérdező, ez van, fogadd el, hogy most tanul és nem kifogást keres. Gondolom sz..rul esne neked, hogy ha megbukna, nem? Akkor meg?

Te vagy benne a kapcsolatban, te látod tisztán, hogy milyen a viszonyotok. Nem a sok negatívra kéne hallgatnod, akik itt tanácsolgatnak ezt-azt.


Ajándékozd oda valakinek ezt a hétvégét, vagy menj egyedül.

2017. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%

Kedves utolsó nem magamból indultam ki hanem a tapasztalatból.


Nagyon idióták és vakok tudnak lenni a férfiak amikor felcsillan a hamis remény akár kútba is ugranának de mire már zuhan kiderült hogy feleslegesen a "kedvese" meg közben szexel álmai pasijával te pedig idegenként zuhansz tovább talán amig nem koppansz az alján még reménykedsz is.

2017. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hívd el egy haverodat.

Chilleltek, söröztök, a régi barátokban nem lehet csalódni.

2017. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Vagy egy haveromat vagy egy barátomat hívnám el vagy elmennék egyedül.
2017. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elmennék ismerőssel/baráttal. N
2017. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát vagy elmennék mással pl baráttal vagy eladnám olcsóbban vagy legvégső esetben egyedül mennék.

Kárba ne vesszen.

2017. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én elmennék egyedül is ha már úgy adódik de persze jobb párban.

38n

2017. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A vizsgát nem tudja áttetetni?

Btw én elmennék egyedül ha már ki van fizetve és nem lehet átrakatni az időpontot.

Fürdesz kicsit,pihengetsz.

Vihetsz magaddal könyveket, vagy akár laptopot és el tudod foglalni majd magad bőven, ha már unod a fürdést és kicsit felmennél a szobába.

De azért nézz szét az ismerőseid között, hátha van olyan rokon vagy barát aki ráérne és szívesen elvinnéd.

Ha már úgyis le van foglalva, akkor miért ne vinnél magaddal valamit?

Én azt is el tudom képzelni, hogy egy jó haveroddal vagy családtagoddal menj el.

Az ágyon mindig lehet variálni, felhívod őket, hogy 2 db 1 személyest szeretnél és kész, jól érzitek magatokat.

2017. dec. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!