Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány edz, sportol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány edz, sportol akkor ezt a pasitól is elvárja vagy nem alapfeltétel?

Figyelt kérdés
Persze most nem egészségtelenül elhízottakra gondolok, hanem akiknek nem a sport az életük.
2017. dec. 7. 07:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én edzek, sportolok, nem várom el ezt a páromtól
2017. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Valószínűleg el fogja várni, hogy a pasija is edzett legyen. De az még valószínűbb, hogy az edzett, jó testű pasik közül is válogathat, tehát nem fogja beérni egy zsírgilisztával, akinél ezerszer jobbat talál.

Tudod, egyre több az olyan férfi, aki ad a külsejére. Egyáltalán nem nehéz sportos, ápolt, helyes fazont kifogni.

2017. dec. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Sok lany ezt nem csak a külsö megjelenesert teszi, hanem egesszsegeertes es örömöt okoz nekik, ki tudnak kapcsolodni, levezetni a feszültseget stb. Lanyoknak altalanossagban nem elvaras, de nem is eppen hatrany. Meg akkor sem, ha szerencses testalkatod vanes sport nelkül is vallalhato külsövel rendelkezel.

Az, hogy rendszeresen, fegyelmezetten es eltökelten foglalkozol a testeddel, az egeszsegeddel, az sokkal többet arul el rolad, mint az, hogy valoszinüleg fel percnel tovabb birod fekvötamasz-pozban...


Alig ismerek embert, aki nem vagyakozna a rendszeres mozgas eredmenyeire. Megis olyan kevesen hajlandoak tenni erte. Pedig annyi különbözö es izgalmas lehetöseg van. Rengeteg kifogast hallottam mar, de egy sem volt elfogadhato.

2017. dec. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Nekem annak idején az is szempont volt az életmódváltásban, hogy akkor "jogosan" várom el a jól kinéző férfit.
2017. dec. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem várom el, de nagy plusz pont lenne. Akkor lenne gond, ha nem jönne velem, mert nekem nagy igényem van a mozgásra, szeretek kipróbálni új sportokat, programokra járni, túrákat szervezni, hegyet mászni, barangolni az erdőben, stb. Egyik exem utált kimozdulni, pedig nem volt elhízott, egyszerűen nem volt igénye a mozgásra, ami kicsit bántott. Helyette tv előtt döglés az ágyban. Nagyon unalmas volt. Plusz szexben sem hátrány, ha a sport által kicsit edzettebb és nem fárad el pár perc után.
2017. dec. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#3 Én annakidején elég sokat edzettem, de kialudt bennem a tűz a vágy, hogy minél többet edzem a testem és már nem vagyok az a fitt, mint régebben voltam. Kényszerből nem szeretném csinálni. Amikor edzettem én nem vártam el a nőtöl az edzett testalkatot, érdekes módon ez inkább a nőknél kikötés, de tisztélet a kivételnek. Amúgy, ha együtt lennék valakivel lehet, hogy visszajönne bennem az a vágy.

Abba nem hiszek, hogy aki sokat törődik a testével az lélekben is rendben van. Amikor edzettem elég komolytalan és egyszerű voltam, mostanában érzem magam normálisnak.

2017. dec. 7. 08:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Mindennek a kulcsa a mertekletesseg. Ha nem ebbol elsz es idöd, energiad es erdeklödesed nagy reszet a sport emeszti fel, akkor az sincs teljesen rendben es ugyanolyan nehez partnert talaln.

De ne a csajozas motivaljon es mi az ami meg eppen elfogadhato.


Kihagytam en is par evet, mert ugy ereztem, rauntam. Baratnöm igy is volt es ugy ereztem, egyszerüen nem fer bele a hetköznapjaimba. Aztan, amikor megiscsak szükseget eresztem, elkeseritett az, hogy mennyit kellene azert küzdenem, hogy visszanyerjem regi formamat, szintemet.

Ott meg mindig nem tartok. Es nem is igazan erdekel. Jol erzem magam a börömben es latszik rajtam, hogy egeszsegesen elek.


Amit magamon esztevettem, nem biztos, hogy masnal is igy van: Amikor nem sportoltam, akkor az elet mas területein is ellustultam. Es ezert ereztem ugy, hogy nincs ra idöm. Amiota idöt aldozok az edzesre, amugy is sokkal produktivabb es energikusabb vagyok. Ez jo erzessel tölt el es összessegeben elegedett es kiegyensulyozott vagyok...

2017. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont azzal kerekedett ki a személyiségem, hogy a külsőm is elkezdett érdekelni.
2017. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyértelmû hozz egy szintet és el is vàrja.

Vagy ha te eddzel nem a legvonzóbb nõvel akarsz együtt lenni?

Dehogynem.

2017. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, nálam alap.
2017. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!