Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány edz, sportol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány edz, sportol akkor ezt a pasitól is elvárja vagy nem alapfeltétel?

Figyelt kérdés
Persze most nem egészségtelenül elhízottakra gondolok, hanem akiknek nem a sport az életük.
2017. dec. 7. 07:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%
Nőre válogatja...némelyik csak díszfattal képes mutatkozni...a fatbukon is persze:D...igaz a kapcsolatuk tök felszínes-érdek, de jól mutatunk s ez fontos:)))
2017. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%

Irigység szag van utolsó,huhhh érzem :)

Tehát aki jó megjelenésű párt választ az nem boldog??Hmm jó a logikád,persze kifogást keressünk miért is nem akarunk szép párt közben otthon meg ezekre verik.

2017. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én férfiként sprtolok, alap elvárás egy nőtől is a minimális testedzés egy héten. Lehet ez sétálás, kocogás, bringázás, futás a busz után, akármi, de mozogjon.
2017. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdés, mennyire kardinális kérdés ez az adott nőnek, aki edz. Van, akinek az, mert szinte minden szabadidejét a konditeremben, sportpályán vagy kirándulva tölti - na azoknál alapelvárás lesz. Akinek nem olyan szinten fontos, ott is lehet elvárás, ha mondjuk neki a kifejezetten izmos test jön be. De van, akinél meg nem.


Én pl. rendszeresen edzek, de nem jó az alakom - pont azért edzek, hogy az legyen. Nekem ez nem hobbi, ezért én speciel nem várom el. De ha kifejezetten a sportos, izmos lányokról beszélünk, ott is van olyan, aki nem várja el. (de azért, mint te is említetted, kérdező, egy elhízott férfi nekik sem alternatíva azért)

2017. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!