Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiúbarát?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a véleményetek érdekelne arról, hogy mennyire zavarna titeket (fiúk), hogy a barátnőtöknek legjobb fiú barátja van?

Eléggé megosztó téma, de én személy szerint nem hiszek abban hogy ez egészséges.

Ti mit gondoltok?



2017. dec. 7. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Hát ha homoszexuális akkor nincs ebben semmi, ha nem akkor csak idők kérdése amíg téged kitúr, nem a semmiért lebzsel a közelében évek óta.
2017. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Baratnomnek két elég jo fiú barátja van. Hat kénytelen voltam vele megbarátkozni, mármint a trnnyel mert ok előttem is voltak, nincs jogom beleszólni. Ha akarna toluk valamit mar reg összejöttek volna. Meg azért tudom hogy en mit kepviselek kinezet es belső téren, ezért nem felek attol hogy bármi lenne köztük. Lányok emocionalis alkatok, nem véletlen csufoljak friend zone-nak ezt a szitut onnan nem nagyon van kikerules szóval inkább nem odegeskedem rajta. Na meg akit vinni lehet úgy is viszik..bocsi a helyesirasert.
2017. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Érthető, de mi van ha valaki hosszú távra tervez? Megéri? Megéri ezzel a helyzettel megbarátkozni? 'Ha akartak volna összejöttek volna' - hát ez nem vigasztal, voltam én is legjobb fiúbarát...
2017. dec. 7. 15:29
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudsz mit tenni. Ha féltékenykedsz az szerintem kártékonyabb lehet. Szabad ember elvégre. Azért ha jól működik egy kapcsolat, akkor ebből nem lesz gond. Lehet látni rajta ha valami van köztük, sűrűn talalkoznak ilyesmi. Ameddig nem viselkedik gyanúsan addig nincs okod felni, de azt sem mondhatod neki hogy szakitsa meg vele a kapcsolatot..szar helyzet tudom de jobb nem foglalkozni vele, persze azért jo resen lenni ha gxanusan viselkedik.
2017. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
.. Szerintem addig hiszi azt hogy ez tök természetes amíg nem találok magamnak egy legjobb lány barátot. Aztán meglátjuk :D
2017. dec. 7. 15:46
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Van egy nagyon jó fiúbarátom, születésünktől fogva ismerjük egymást, mivel az én édesanyám, meg az övé, barátnők. Együtt csoportba jártunk oviba a sráccal, később osztálytársak is voltunk, mai napig ugyanolyan jóban vagyunk, mindent tudunk egymásról. Exemet neki mutattam be leghamarabb, nem volt belőle gond egész végig. Bármilyen meglepő nem akarunk egymástól semmit. Ha össze akartunk volna jönni, megtehettük volna, de nem akartuk. Neki jelenleg is komoly kapcsolata van, én egyedül vagyok, de eszembe sem jutna pl elvenni a másik lánytól.

Exemnek is volt egy nagyon jó lány barátnője, nagy ügy..nem zavart, mivel ők is nyugodtan összejöhettek volna, de nem akartak.

2017. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Így van, szerintem se kell belőle ügyet csinálni. Én úgy gondolom, a barátságot nem a nemek határozzák meg. Attól még, hogy lány vagy nincs az, hogy csak lány barátod lehet. Mint ahogy fiúként sincs az, hogy csak fiú. A legjobb szintén nemfüggetlen. Az én olvasatomban legalábbis...

Ha van legjobb fiú barátja, legyen. Nincs jogom megmondani neki, hogy kivel barátkozzon és kivel ne, pláne ha nagyon régi a kapcsolatuk.

Nekem is van jó pár lány barátom. ( Nem véletlenül barátok, nem akarnék Tőlük semmit. )

2017. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Eléggé szkeptikus vagyok mikor többesszámban beszélnek arról, hogy nem akarTUNK összejönni. Ilyenkor 90%ban egyik fél nem akar a másikkal. El nem tudok képzelni olyan szituációt hogy két intelligens, jól kinéző, életre nyitott ember, akik sokat lógnak együtt, nem történik köztük ez-az előbb-utóbb.. Persze bizalom meg fasztudja de ilyen szerintem még leghűségesebb emberekkel is előfordul ha sok véletlen összejön egyszerre.
2017. dec. 7. 16:25
 9/16 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nincs baj fiú barátokkal, csak ha kb. ő az egyetlen, és legjobb, az már zavaró. Szerintem hazudik az aki azt állítja hogy nem zavarná hasonló helyzet. És a kérdés még mindig fenn áll: Érdemes bárkivel kezdeni akinek legjobb fiú barátja van?
2017. dec. 7. 16:32
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked konkrétan nem érdemes. Még együtt sem vagy a csajjal, de már esz az ideg. Egy ideig biztos bírnád, de ha már most kivagy, előbb utóbb kitör belőled.
2017. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!