Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltam olyan be*ri, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam olyan be*ri, hogy nem hívtam el?

Figyelt kérdés

Annyira belemerültem a beszélgetésbe a lánnyal, hogy a búcsúzkodáskor nem hívtam el egy találkozóra beszélgetni, kávézni. Pedig nagyon szeretném, és jól el is beszélgettünk (csoporttársam).


Szerintetek, ha facebookon írok neki? Már beszéltünk ott, és nem tudom mikor találkozunk újra. Szeretném élőben meghívni, de hát a bizonytalanság...



2017. dec. 7. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Írj fb-n. Hívd el talira.
2017. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Ne irj neki! Remekül csinaltad. Nagyon valoszinünek tartom, hogy te is felkeltetted az ö erdeklödeset.

Ha csoporttarsad, akkor van ra komoly esely, hogy összefuttok meg. Akkor legyel spontan es kerdezd meg, hogy nincs kedve -e meginni veled egy kavet x-kor, y helyen. Legy konkret es direkt. Ne kerdezd elötte, mik a tervei arra az idöpontra (ha van, ugyis elarulja, ha pedig tenyleg erdekled, akkor ö fog mas idöpontot javasolni). Legy türelmes.

Fb-hez tipp. ne lajkolj semmit töle! Föleg ne visszamenöleg! Hidd el, ha semmit nem ebresztette fel benn, akkor az sem segit. Ha megis, akkor ö mar biztosan atnezte az utobbi par ev posztjaidat/kepeidet. Ha ilyenkor kuldesz egyertelmü jelet (hidd el, a nök nagyon jol ertelmezik ezeket), akkor magaban lenyegeben kipipal (hacsak nem vetted le nagyon a labarol) es nagy mertekben elveszitheti erdeklödeset a jatszma irant. A legtöbb nö szamara egy ferfiben a megbizhatosag az egyik legfontosabb ereny. De ez nem egyenlö a kiszamithatosaggal. Ha peldaul egy csinos lanynak mar az elejen elmondod (vagy meg rosszabb megirod, mielött egyaltalan elhivnad valahova), hogy milyen vonzo, az nyilvan jol esik neki, de a sokadik vagy a sorban. Nem egy emlekezetes pillanat. De, ha valamikor sokaig bamulod es kerdezi, hogy mi van, akkor valami ilyesmit mondasz (persze stilusodhoz es a lany stilusahoz illöen), hogy "gyönyörü vagy!" Melyen a szemebe nezel es max. egy mosoly arnyeka suhan at az ajkaidon... ez akkor nem csak egy bok, hanem egy elmeny szamara, ami emlekezetes lehet...

2017. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg az ismételt élőben találkozást,a neten elhívni kissé személytelen dolog.Megkérdezed tőle,mikor hívhatnád meg egy italra.Ha érdekled,úgyis kap az alkalmon,ha nem,talál majd kifogást.Nem kell túlbonyolítani!
2017. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írjál neki,mert különben agygörcsöt kapsz. Nyugodtan ezt is írd le, hogy most picit balféknek is érzed magad, hogy nem ott hívtad el, pedig gondoltál rá -én csípem az őszinteséget pl, nagyon fontos - de nem jönne-e el veled valamikor valahova kávézni

Vagy ilyesmi.

2017. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!