Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 2 honapja járok egy lánya én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 honapja járok egy lánya én párszor voltam már nála de most én hívtam el hozzánk de azt mondja beteg meg nincs kedve. Mi a véleményetek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Meg iskolába se jönn oda hozzám meg semmi . Miért ?

2015. okt. 3. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Már nem érdekled valamiért. Talán unalmas vagy, esetleg a szüleinek nem voltál szimpi és lebeszéltek róla.
2015. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kár pedig nekem nagyon tetszik
2015. okt. 3. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát éreztesd vele ,h bízhat benned, és akkor majd megnyílik talán. Az is lehet, hogy csak fél, hogy valamiért nem felelne meg a szüleidnek, és ezért meg szégyelli magát, de ne játsszatok egymással, most vagy jártok, vagy nem. Persze, nem az iskolában mindenki előtt kell a szerelmi életeteket élni, lehet az is, hogy valaki megszólta miatta; és ezt akarja kerülni. Szerintem dumáld meg vele, hogy most akkor jártok v mivan, meee hát ez így tényleg értelmetlen, ha te meg szereted őt és vársz rá.
2015. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Éreztetem vele hogy fontos nekem most vettem neki nyakláncot meg már elvittem moziba
2015. okt. 3. 16:16
 5/7 anonim válasza:
100%

Péter hát nehogy a nyúl vigye már a puskát nem a lány feladata oda menni hozzád az iskolában (kivéve ha szobor vagy akkor igen is neki kell oda menni de mint tudjuk a szobrok nem írnak GYIK-re). Te menj oda hozzá lehet hogy neki is érdeke lenne de ez egy kapcsolat elején a fiú a férfi dolga. Na a másik azzal hogy adsz neki valamit nem fogja azt érezni hogy fontos számodra, megnézi lerakja oké de max ennyi szerintem meghatározó egy kapcsolat elején a sok sok beszélgetés ahol ki tudjátok ismerni egymást illetve ne tárgyakba hanem élményekbe gondolkodj.

Ha hajrá Péter mindent bele :D

2015. okt. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. okt. 4. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem úgy éreztesd, hogy megmutatod neki azt a pasis varázsodat, hogy nyugalmat és biztonságérzetet árasztasz felé magadból, megfoghatod a vállát, kezét, és lehengerlően kedvesen és nyugodtan szólsz hozzá; most ilyen hűvös-nyugis sármra gondolok, tuti, hogy van neked. A biztonságérzetet adó, nagyon odaadó és szerető férfit mutasd meg neki magadból, mert tuti, benned van. De mondjuk nemtom mi van, ha nem őt csalod oda, hanem te hívod félre. Hát legyé má tökös, és kérdezd meg, mert te úgy tudtad, hogy jártok, ő meg most ilyen hidegen viselkedik veled, mintha nem lett volna semmi. Amúgy lehet, hogy csak jól jött neki a mozi pl, hogyha ez még nem is konkrétan járás, mert meg akarta mondjuk nézni az adott filmet, csak nem volt, akivel elmenjen, aki érdeklődést mutatott volna adott film iránt, és élt a lehetőséggel, de ez neki nem jelentett semmit, tovább meg nem akart hitegetni, hogyha esetleg ezt te tényleg komolyan gondoltad, márhogy párkapcsolat-szinten lehet is belőle valami. Szóval nem akart játszani veled, hogy te elviszed ide -meg oda, mert totál belé vagy esve, és akkor közben ő meg nem érez semmi komolyat, csak örült, hogy te elviszed moziba, mert kedves gesztusnak találta. Amúgy tudom, azt írtam, hogy mutasd meg neki a férfit, hogy olyan jóóó pasis legyél, látom, hogy a tini-kategóriában van, de csak tudod felé kifejezni- meg jelezni, hogy megbízhat benned; szerintem ez benned van.
2015. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!