Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elengedni? 20L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elengedni? 20L

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem a legjobb barátonba már egy éve, után kb rögtön be is vallottam neki,mondván,”sosem tudhatod”.

Nos...azt mondta olyan vagyok mint a huga, neki ez velem nem megy, most sok a problémája az életében,de talán majd egyszer működhet,de most bics,de nem....

Szóval visszautasítás, kamu dumák.

Barátok maradtunk, sőt,azóta ,elmondása szerint: “te vagy a legeslegjobb barátom”

Tudom,én is hülye vagyok,mert belementem,hogy maradjunk barátok. Túl fájdalmas lett volna elengedni. Hetente találkozunk kettesben, kajálások,mozi,stb.

Most érkeztem el ahhoz a ponthoz,hogy nem bírom tovább.

Miután találkozunk és hazaérek,az első dolog,hoy 2 órát zokogok a fürdőszobában,hogy miért nem vagyok elég jó neki.

Most tartok ott,hoy nem érdekel,hogy a legjobb barátom,az egyetlen,akinek mindent elmondok,aki megnevettet ha élni sincs kedvem,de el kell engednem,mert tönkreteszem magam.

Tudnáktok valami tippet adni,hoy helyesen döntottem,vagy mégis hogyan engedjem el?:(

Mert fogalmam sincs mit tegyek vagy hogyan csináljam.:(

29L



2017. dec. 9. 12:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Belém szerelmes volt a legjobb barátom.

Bármennyire is szerettem, de nem úgy. Nem éreztem iránta vonzalmat, hanem tényleg csak barátságot, ha valami érdekes történt velem egyből rágondoltam, hogy alig vártam,hogy elmondhassam neki.

Sokat gondoltam rá és néha felmerült bennem persze, hogy mi lenne ha együtt lennénk.

De tudtam, hogy nem működne, úgyhogy próbáltam csak baráti szinten maradni vele.

Nem működött, nem vagyunk már barátok.

Nehéz az ilyen, de ha téged ennyire megvisel, az nem jó, lehet jobb tényleg, ha jegelitek a dolgot.

Te sem tudsz mit tenni és őt sem lehet hibáztatni, hogy nem érez úgy ahogy kéne.

Ha lesz barátod, akkor lehet tudsz majd rá haverként tekinteni, de így hogy szingli is vagy még nehezebb lehet.

Ha olyan jóban vagytok, akkor biztos vagyok benne, hogy lesztek ti még barátok, csak idő kell neki.

2017. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt elmondanod neki. Ezzel csak jólesően simogattad az ő egóját, de továbbra sem akar tőled semmit.
2017. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Eleve nem értem, ilyenkor az emberek miért "féltik a barátságot"? Van mellettem valaki, aki az ellenkező nemből való, mind a ketten heterók vagyunk és szinglik, emberileg nagyon jól kijövünk, miért ne lehetnénk egymás társai az életben. Ja, mert "nincs meg a kémia"...


Ugyanebben a szituációban vagyok, csak itt én, azaz a pasi ragadtam a legjobb barát "megtisztelő" szerepében. Nekem annyival könnyebb volt, h október végén kiderült, hogy a lány gerinctelen volt velem és a családommal is, a csalódásom után november elején még egyszer találkoztunk, és azóta semmi.


Ennek ellenére k*rv@ nehéz. Szép és jó dolog a barátság, egy egyre trendibb nézet szerint fontosabb is, mint a kapcsolatok (sic!), de ha szenvedsz tőle, az pont hogy minden, csak nem barátság. Soha többet ne beszélj vele, sajnos nincs más mód.

2017. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azóta már átalakult a dolog, barázság extrákkal...szóval a kémia is megvan:/ és többet még mindig nem akar. Nem értem:(
2017. dec. 27. 15:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Atyaég, te komolyan odaadod a testedet ennek a csávónak? Sajnálom, tudom, h kiábrándító, de itt szó sincs semmiféle kémiáról. Egyszerűen nem talál mást, és unja a marok-marcsát. Ne haragudj, de ha nincs ló, jó a szamár is, és sajnos te vagy a csacsi...
2017. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!