Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen egyedül lemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen egyedül lemennétek egy buliba?

Figyelt kérdés
Mondjuk onnan senkit nem ismertek személyesen csak látásból. Jó ismerkedési stratégia vagy csak kellemetlen szitu?
2010. jún. 2. 12:49
 1/7 anonim válasza:
Sztem semmiképpen nem kellemetlen, sőt! Legalábbis nekem nem jelentene problémát!
2010. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szilveszterkor csináltam azt, hogy meguntam a bulit ahol voltam a családdal és átmentem a szomszédba. Nem tudtam kik lesznek ott, de átbattyogtam egyedül.

Nincs abból semmi


Holdtündér

2010. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem mennék, nekem kellemetlen lenne. Teljesen idegen társaságba nehezen oldódom :D

De, ha véletlen el is mennék akkor is max 10-20 perc után lelépnék mert nem érezném jól magam. Ez van...

2010. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nagyon függ attól hogy milyen társaságot fogsz ki.
2010. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ... Valamit azért nyilván tudnék a helyről, ha már mindenképpen oda akarnék menni... ha színvonalas, nívós hely, akkor oké, de vmi proli lebújba azért nem megyek. :)

21/L

2010. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na most lehet hülyének fogsz nézni de:


Az egyik barátnőmnek mindig van valami aktuális kedvenc sorozata vagy zenekara, akinek a férfi főszereplőjébe "szerelmes" . Ha egyedül megy buliba, vagy egyedül marad mert lelép a társaság, akkor elkezdi kémlelni a tömeget és aki a legjobban hasonlít a csávóra, kiszúrja magának és leáll vele dumálni :D Jó sok sztárszínész-hasonmás haverja van :D

2010. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hú én imádok egyedül bulizni menni. Sokkal jobb ha magamra vagyok utalva, és nem csak 1 barátnőmmel caplatok. És általában rengeteg ismerőst szerzek ilyenkor.
2010. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!