Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt szokták mondani hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szokták mondani hogy egy átlagos lány is talál pasit mind a 10 ujjára. Szerintem ez nem igaz. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Én átlagosnak tartom magam, mégsem találok mind a 10-re. Lassan már 1-re sem.

Munkahelyen mindig dìcsérnek a férfiak, de máshol soha senki.


2017. dec. 10. 14:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Találni találhat, de közel sem mindegy, hogy milyet.
2017. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
3%
Valószínűleg inkább átlag alatti vagy. Munkahelyen persze hogy dicsérnek, nem érdemes rosszba lenni munkatársakkal.
2017. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Átlagos nő vagyok, kb meg se néznek az utcán, és kétévente egyszer, ha valaki leszólít/ír facebookon ismeretlenül. Nem tapadnak rám a férfiak, de ezt nem is bánom. Jobb szeretem, ha olyan emberrel találunk egymásra akit már semleges közegből ismerek (baráti társaság, munka, hobbi stb).
2017. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%
Írd ki, hogy "Van-e kedve valakinek beszélgetni? 22/L", és nézd meg, mennyi privátot fogsz kapni.
2017. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
15%

Talán mert még az átlagost sem ütöd meg, vagy iszonyat valami van a természetedben.

Én amondó vagyok, egy átlagos sima lány minden ujjára 100 hapsit találhatna...

2017. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

Igaz is, meg nem is:)


Annyiból igaz, ha minden mindegy, csak dugja már meg valaki és ezt ki is mutatja, akkor talál.

Olyat találni, aki szereti és ő is tudja szeretni, azt, a nőknek is nehéz megtalálni.

2017. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
12%
Továbbmegyek... Olyat is találna 100-at, aki tudná őt szeretni. Csak ugye az igények és a tulajdonságok egyik oldalon sincsenek szinkronban.
2017. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

Talál persze, csak nem mindegy, hogy milyet.

10-ből mondjuk legyen 3, akit külső alapján kiszórsz, meg legyen még 3 aki valami belső tulajdonsága miatt elviselhetetlen. Lesznek, akik nem ugyanazt akarják, mint te, illetve azok, akik az ismerkedés során párolognak el. Nagyjából el is fogytak a jelentkezők.

2017. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, milyet.

10 idiótát, aki csak szexet akar, még egy csúnya nő is tud találni.

Míg olyat, akivel komolyan lehet tervezni, még egy szép nőnek is kihívás találnia, és nem akad neki rögtön 10.


22/N

2017. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Azoknak üzenem, akik szerint csúnya vagyok/az àtlagot sem ütöm meg: nem csak a munkatársak dícsérnek, hanem a vàsàrlók is. Vevőszolgálatosként dolgozom az irodában, de néha helyettesítenem kell a kasszàban, és nemegyszer kaptam már meg azt a bókot hogy ilyen mosollyal nem telefonálnom kellene, hanem alapból az üzletben dolgozni a vevők között.
2017. dec. 10. 14:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!