Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mit tennétek, ha mostantól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit tennétek, ha mostantól az összes pasi összefogna?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolok, hogy a mai naptól minden pasi felhagyna a csajozással, nem kezdeményezne, és nem ismerkedne.

Mennyi idő kellene, hogy ti magatok kezdeményezzetek náluk, hogy végre legyen már "valami"?

Mennyire viselne meg benneteket a helyzet, ha a férfiak totál semlegesként kezelnének titeket? nem bókolnának, stb..


-csak fikció- de azért kíváncsi vagyok..


2017. dec. 10. 19:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10%

A nők az ilyet nem nagyon tudják értelmezni mert gyakorlatilag soha nem érte olyan inger amit a kérdésben fiktívan leírsz. Ha pedig valamiről abszolút nincs tapasztalatod akkor konkrét véleményt sem tudsz mondani róla.

Mi férfiak tudjuk, hogy az öngyilkossági ráta nagyjából megtízszereződne a nőknél.

2017. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Csak olyannal kezdenék, aki ebbe csak azért ment bele, mert az összefogás kötelezte. Majd pedig ezek után azzal, hogy én magam nem kezdeményezek, de nyilvánvalóvá teszem, hogy ha ő megtenné lenne esélye, kiprovokálnám, hogy megszegje a szabályt, és udvaroljon, kezdeményezzen, ismerkedjen meg velem.
2017. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Részemről nem változna semmi, mert nem félek kezdeményezni.
2017. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%

Ez aljas lesz, de kikívánkozik:

Valószínűleg egymàsnak panaszkodnának, hogy milyenek ezek a férfiak, komoly kutatások indulnának arra vonatkozólag hogy hogyan lehetne gyerekük férfi nélkül és villámgyorsan elfogynának a spermabankok készletei. Ja és irigykedve nézik azt a kevés párt, ahol a nő hajlandó volt kezdeményezni

2017. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

igen ez eszembe jutott nekem is.. :D (mármint, hogy nem tudják elképzelni a helyzetet)

bár pontosabban én arra gondoltam, hogy elsőre talán a többség azt gondolná, hogy ez jó lenne, mert nem nyomulna senki, és nem arról szólna a világ, hogy két lábon járó punciknak tekintik őket, amit csak jól megtöcskölni akarnak

de aztán eszembe ötlött, hogy sok ő tudja magáról, hogy egészségügyi okokból is szükséges a szex, másrészt mentális okokból pedig kellenek a bókok és a kedveskedés, különben hárpiák tudnak lenni..

2017. dec. 10. 19:48
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Leszarnám. Férfi nélkül is van élet. :D
2017. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%
Így is van sírás:Hol vannak az igazi férfiak?
2017. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

"Mennyire viselne meg benneteket a helyzet, ha a férfiak totál semlegesként kezelnének titeket? nem bókolnának, stb.. "

Örülnék.


Nem zaklatna minden isemretlen jött-ment.

2017. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Aki szimpatikus, és akivel többet is el tudnék képzelni, annál így is kezdeményezek beszélgetéseket, és keresem a társaságát, szóval kimutatom, hogy érdeklődöm iránta, az meg, hogy olyan pasik nem nyomulnak, akiktől nem akarok semmit.. Hát... ¯\_(ツ)_/¯
2017. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Hidd el, ha sok pasi kezdeményez pl nálam nem miattam eredménytelen a próbálkozásuk. Most olyan kérdést tettél fel hogy át szeretnéd passzolni azt a sok sok visszautasítást a nőkre , amit a pasik kapnak. Nekünk nőknek sem jobb a helyzet mert választék az van, de a pasik bizonytalansága nagyon jelen van.
2017. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!