Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az exem mostanában újra elkezdett keresni.

Mikor együtt voltunk úgy 2-3 éve, nem bánt velem túl jól, nem is igazán kellettem neki, én viszont nagyon szerettem és sokáig tartott míg kihevertem a szakítást.

Most azt bizonygatja nekem, hogy megváltozott, szeretne végre egy társat maga mellé, és hogy megbánta hogy rosszul bánt velem. Nekem ezek a szavak jól esnek, de valahol félek is ettől az egésztől...

Tudom, hogy volt nem rég egy olyan nő az életében, akit nagyon szeretett és mindent megtett volna érte, de a nő otthagyta.

Azt is mondta, hogy kellene végre egy kapcsolat neki, mert sok embert ismer, aki csak úgy elvan egy kapcsolatban, mert jobb, mint egyedül. Azt is mondta, hogy tudja, hogy mellettem nyugodt lehetne és nem kéne idegeskednie miattam (ugyanis az a nő játszott vele, és miatta folyton ideges volt, ő meg folyamatosan futott utána).


Én még érzek valamit iránta, de nagyon félek hogy nem kéne ebbe belemennem, mert félek, hogy én csak amolyan pótlék lennék, meg csak az a személy, aki úgy-ahogy betölti az űrt a szívében.


Folyton várom hogy keressen, közben meg nagyon is tartani akarom tőle a távolságot, mert nem akarom hogy megint megbántson azzal, hogy igazából nem is engem szeret, én csak egy pótlék vagyok.


Ti mit tennétek? Minél előbb leráznátok vagy megpróbálnátok?



2017. dec. 10. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Én komoly fenntartásokkal kezelném az ilyesmit, ha egyszer nem becsült igazán, másodszor miért tenné? Mit jelent az, hogy nem bánt túl jól?
2017. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"szeretne végre egy társat maga mellé"

"Azt is mondta, hogy kellene végre egy kapcsolat neki, mert sok embert ismer, aki csak úgy elvan egy kapcsolatban, mert jobb, mint egyedül."


Saccold már meg, hogy téged akar, vagy csak pótlékot. Segítek: kerüld el nagy ívből.

2017. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-3 év alatt sem heverted ki igazán. Ha megint nem sikerül, vajon meddig fog tartani, mire rendbe jössz?
2017. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Azt is mondta, hogy tudja, hogy mellettem nyugodt lehetne és nem kéne idegeskednie miattam (ugyanis az a nő játszott vele, és miatta folyton ideges volt, ő meg folyamatosan futott utána)." - vegul is csak annyit irt le neked, hogy kell neki egy ostoba szamar, amig nincsen lo, akit le is szarhat nagy ivben, mert akkor is egyutt lesznek.
2017. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, hogyan bánt veled konkrétabban. Nem mutatta ki, hogy fontos vagy? Nem becsülte a szereteted, az odaadásod, nem vállalt fel mások előtt, esetleg megcsalt?


Tudod, bizonygatni bármit lehet, de a tettek beszélnek. Tapasztalatom szerint aki nagy hanggal állítja, hogy megváltozott, az pont hogy nem. Mellesleg igaz-e a sztorija a másik nővel kapcsolatban, vagy ez is arra szolgál, hogy mentséget keressen és palástolja azt, hogy rosszul bánt veled?!


Gondold át, hogy akarsz-e megint hosszasan gyógyulni egy olyan ember miatt, aki már egyszer nem volt képes viszonozni a szereteted, és ne dőlj be a negédes szavaknak. Most lehet hogy nem úgy jöttek össze a dolgai, és jó lennél te is, mert egyedül van. Te pedig már a szakítás nehezén túl vagy. Akkora érték van benne, hogy feltépd újra a régi sebeket?!

2017. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazatok van, valószínű nem változott igazából semmit, és én csak egy pótlék lennék.. A tettek beszélnének, de abból nem látok semmit azon kívül, hogy minden nap keres.

Én azt gondoltam eddig hogy már túl vagyok rajta, több mint 1 évembe telt elfelejteni őt, most pedig megint rá gondolok folyton, hogy el kezdett keresni..de óvatos vagyok vele szemben, már nem hagyom hogy szórakozzon velem. Talán meg is szakítom vele a kapcsolatot és nem beszélek vele többet..de nehéz. Pedig tudom hogy nem érdemel meg. Valakinek fejbe kéne vágnia minden pillanatban, amikor azt érzem, hogy vele akarok lenni, hogy észhez térjek.😅


Egyébként úgy bánt velem, hogy egyik pillanatban én voltam a mindene, akit szeret, a másikban meg magasról tett rám. Egyszer, mikor tök korán elköszönt tőlem, hogy "megy aludni", elment szó nélkül szórakozni a haverjaival, másnap mondván, hogy "bocsi, de elmentem bulizni, hátha találok valami jobb nőt nálad". Ilyen eseteknél mindig hagyni akartam, de aztán mindig jött azzal, hogy szeret, hiányzom neki, kedveskedett, aztán megint kezdődött az egész elölről. Egyébként a kapcsolatunk elején nem volt ilyen, ott végig rendes volt, aztán egyszercsak ilyen lett.. Mert hogy ő nem akar "papucs" lenni, nem akar egy kapcsolattal foglalkozni, mert fél az elköteleződéstől. Megcsalta az első barátnője és azt nehezen emésztette meg, pedig már ezer éve volt.

2017. dec. 11. 00:49
 7/8 anonim válasza:

Hagyd, engedd el, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ez az ember nem szeret igazán, és sokkal jobban fogsz tőle szenvedni. Ő most csalódott, és kell neki valaki akivel majd ő játszadozhat, és nem olyan aki vele játszadozik. Ez csak az önbecsülésének kell. Az meg, hogy mindennap keres ne tévesszen meg. A pasik szeretik ezt csinálni még akkor is ha csak egy kalandra éhesek és nem szerelmesek.

Ez pedig nem szerelem. Részéről.

Ez pedig téged fog tönkre tenni mert te mást érzel. Ne ess bele ebbe a csapdába.

És főleg ne aggódj, túl jó vagy te hozzá és találni fogsz olyat aki igazán megbecsül és szeret téged ahogy megérdemled. Mutasd meg neki, hogy nem vagy többé vevő a játszmáira és a hazugságaira, legyen önbecsülésed, szeresd magad jobban és találsz olyat aki mégjobban fog szeretni téged. :)

2017. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Úgy lesz! :)

2017. dec. 11. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!