Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyre bizonyosabbá válik a számomra, hogy az egyik számomra kedves barátnőm (félreértések elkerülése végett én is nő vagyok) többet érez irántam mint szimpla barátság. Ez alapvetően nem lenne olyan nagy gond, bár én nem érzek iránta hasonlóképp, de a legnagyobb gondom az az, hogy nem vallotta ezt be nekem sosem, csak a viselkedéséből meg egy-egy burkolt utalásából jöttem erre rá, így nem tudom mit tehetnék. Kicsit kellemetlennek érzem ezt a helyzetet, mert így, hogy nem mondja nem tudom vele megbeszélni, hogy én nem érzek így. Szerintetek mit tudnék kezdeni ezzel a helyzettel?
2017. szept. 25. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Csókold meg és ha nem lök el magától bebizonyosodik az elméleted. Vagy csak szimplán ne foglalkozz vele addig míg nem vagy biztos benne.
2017. szept. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fogom megcsókolni, ugyanis én nem érzek iránta csak szimpla barátságot és még csak nem is vagyok leszbikus. Pont amiatt rossz ez az egész helyzet, mert próbálok vele közvetlen és normális lenni, de folyton azon aggódom, hogy valamivel bíztatom, esetleg félrevezetem és ezt nem szeretném.
2017. szept. 25. 01:16
 3/3 anonim ***** válasza:
hát beszéld meg vele, közöld, h ugy érzed többet érz rántad, te nem érzel semmit iránta... aztán megbeszélitek.
2017. szept. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!