Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok, mennyit költötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, mennyit költötök kapcsolatban szórakozásra? Ki fizet többet?

Figyelt kérdés

"szórakozás" alatt most minden olyan dologra gondolok, ami nem kötelező kiadás, szóval étterem, nasi, mozi, sport, buli, akármi.

Mennyit költötök ilyesmikre egy hónapban?

Együtt éltek? Közös kassza? Ha nem, akkor ki fizet többet?


2017. dec. 11. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

közös kassza, házasság

havi 1-2 mozi, 1-2 étterem, sportra fixen (bérlet) minden hónapban, nasi passz,azt bevásárláskor vesszük

2017. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nasi, étterem, kirándulóhelyre kocsikázás:20-25 ezer ft.

Az üzemanyagot a párom fizeti, a többit kb felesben szoktuk. Nem centizzük, egyszer én, egyszer ő fizeti.

De nem 50-50%, van, hogy meghív ( én 130 ezret, ő ennek több, mint dupláját keresi) nem várom el vagy kérem tőle ezt, azt mondja, neki jobban belefér.

De, ha pl én hívom meg pl. moziba, vagy speciális programhoz van kedvem, természetesen en fizetem mindkettőnknek.

2017. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Külön kasszán vagyunk, nem számolgatjuk ki mennyit költ. És együtt élünk. Akinél éppen van pénz, vagy meg akarja hívni a másikat az fizet. Szórakozás nálunk annyiban merül ki, hogy kocsikázunk, kirándulunk, horgászunk vagy összeülünk pár baráttal.

Ha kocsikázunk, akkor általában csak a benzinpénz a kiadás, ezt általában felváltva fizetjük vagy felesben. Párom autója eszik kevesebbet, szóval általában azzal megyünk és egyszer én tankolok egyszer ő.

Horgászat a párom hobbija, én csak potyautas vagyok, szóval általában ő fizeti a csalit meg ilyesmit, én esetleg veszek pár sört vagy üdítőt vagy nasit.

Hétvégente 1-2 sör mindig van általában, ezt az fizeti aki éppen bolt közelében jár aznap. Ha nagyobb buli vagy esemény van, akkor meg az fizet, akinek a barátaival éppen megyünk. Vagy mindenki megveszi magának amit inni szeretne.

Igazából a saját kis hobbikra meg barátokkal ide-oda járkálásra ennél többet költünk, de az nem közös költség, mindenki fizeti magának és nem együtt megyünk.

Konkrét összeget nem tudok mondani, mert annyira változó. Ha kocsikázunk akkor nyilván uticéltól függ, buli nem minden hónapban van, sörözés meg annyira minimális összeg, hogy nem szoktuk számolni.

2017. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Külön kassza, együtt élünk.


Én költök többet ilyesmire, mert egyrészt többet keresek, másrészt én járok konditerembe (8 alkalom 23.000 személyi edzőnél, heti 2x megyek hozzá, terembérlet 10e egy hónapra), a párom pedig nem.


Amúgy lebontva:

- könyv... én többet vásárlok, de párom többet költ, mert régi könyveket gyűjt. Ő havi átlag 10e-t elkölt, én átlagban 2-3e-t

- nasit párom többet vesz, mert én egészségtudatosan élek betegség miatt (sztem ő olyan havi 10e-t költ rá, én 2-t)

- éttermet az én SZÉP Kártyámról, havi 1-2x, olyan havi 10e

- én havi 1x elmegyek moziba, néha jön a párom velem is. Ált. 1000 Ft per fő alatt megúszom, mert akciós napon megyek. Ált. én fizetem.

- színházra költök havi átlag 5e-t, nekem ez a szenvedélyem. Néha párom is jön. Ált. én fizetem

2017. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kb 20-30 ezret. Ebben nincs benne a nyaralás vagy egyéb kirándulás, illetve ezen felül megy a barátokkal töltött idő- általában igényesebb kocsmákba járunk, ahol sajnos nem olcsó berúgni, de erre sem tudok konkrét számot mondani, mert nem havi rendszerességű és általában hangulattól függ, hogy mennyit szeretnénk fogyasztani.


Közös kassza, házasok vagyunk.

2017. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vaszokat, mindenkinek megy a zöld pacsi :)
2017. dec. 11. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi külön kasszán vagyunk, külön is élünk, Ő még szülőkkel, én egyedül.

Nagyjából felesbe szoktuk fizetni a dolgokat, változó, hogy milyen gyakran megyünk ide-oda, ha van több jó film is a moziba, ami érdekel minket, megnézünk akár többet is, a jegyet mindig ő veszi, a rágcsát én, vagy fordítva. :D Kajálni ritkán megyünk, inkább én sütök-főzök és eszünk itthon, ha mégis elmegyünk, általában ott is felesbe fizetünk, vagy pl. ha kirándulni megyünk, Ő meghív étterembe, én meg mondjuk meghívom másra (Belépők, Bobozás, stb.) Nem számoljuk ki fillérre pontosan, de azért egyszer ő, egyszer én fizetek.

Ő sokkal jobban keres, mint én, de az elejétől fogva ezt szoktuk meg, én nagyon ragaszkodok is hozzá, így egyikünk sem érzi magát kellemetlenül. Persze nekem így kevesebb pénzem marad valamivel, de akkor is jobban érzem magam. :)


25N

2017. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!