Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen felfogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen felfogású férfiakkal?

Figyelt kérdés

Hogy apa, após, fèrj az most mindegy, a lényeg, hogy a családban.

Aki abból indul ki, hogy ő a fèrfi, az van, amit ő mond, az jó, amit ő csinàl.

Elvàrja, hogy kiszolgálják, hogy ő ellenőrizze a pénzügyeket, házimunkát nem csinàl, van, aki nem is dolgozik, mert a fèrfiaknak csak jogaik vannak szerinte, kötelességeik pedig a nőknek.

Illetve még emellé a felfogás, hogy a tökéletes az alap. Tehàt mindenben hibátlan teljesítményt nyújtani az alap, azért nem kell tenni, ha elrontaaz valamit, szándékosan tetted, hogy öt bosszantsd.

Pl ha az apád: Ha a gyerek kitűnő, az alap. Ha valamiből 5-ösnél rosszabbat kap, szàndékosan csinálta, mert elrontani valamit csak direkt lehet.

Ha a férjed: Ha ragyog a lakàs, az alap, azt nem a nő csinàlja, az megcsinàlja magàt. Ha kosz van, a nő szàndékosan koszolta össze.


Honnan ered ez, és hogy lehet őket ebből kinevelni?


(Családban volt több is ilyen)


2017. dec. 12. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember buta mint a föld.

Kiröhögném és kész.

Ha együtt laknék vele, akkor kiröhögném és elköltöznék (ha kell akkor a híd alá)

2017. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

-Férj nem lenne, mert ilyen emberhez nem mennék hozzá

-Ha após lenne, megkérném a ferjem, hogy beszelgessen el vele, a veje vagyok, nem a csicskája (hogy az ő felesége miért viseli el az nem az én dolgom)

-Ha apám lenne, meghúznám nála a világos hatáeokat, a szája meg járhatna, attól még kiszolgálva nem lesz

2017. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem lehet vele csinálni, ki kell osztani jó párszor, úgy beszélni vele mint a kutyával, hátha leszáll kicsit a földre. De a legegyszerűbb módszer, nem kell ilyen embernek a közelébe se menni. Ilyen emberrel alapból nem kezd normális nő párkapcsolatot. Vagy ha mégis félreismerte, nem jöttek ki ezek a kapcsolat elején (amit nagyon kétlek), akkor meg bármi rossz érzés nélkül ki kell hajítani.
2017. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Többnyire ezek vallásosak is. Sokan hiszik azt, hogy minden kontrollálható s a legfontosabb feladatuk a kontroll. Az ilyen jellegű idiótáktól gyorsan szabadulni kell.
2017. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kinevelni? Ugyan már, esélytelen, főleg felnőtt embernél.

Mit lehet az ilyennel tenni? Elkerülni messziről, kizárni az életedből, akkor is, ha családtag. Senkit nem kötelező csak azért szeretni vagy tisztelni, mert rokon.

2017. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Komoly mentális defektje van, lelki roncs, ezzel kompenzál. Elmeorvosi vizsgálatot kell kérni rá.
2017. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről még nem is hallottam, tényleg vannak ilyen "férfiak"? Egy ilyet sem ismerek. Ha a kérdés még sem trollkodás, akkor el kell hagyni őket, ne szaporodjanak tovább. F
2017. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lehet kinevelni sajna, ez olyan szinten sötétségre vall, hogy én szégyelltem el magamat helyette is. Sorry, menthetetlen! :(
2017. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A ferjem eseteben kizart, mert szoba sem alltam volna vele.

Amugy le kell oket xarni, betegek.

2017. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
magukra hagyni őket
2017. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!