Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire hihetetlen, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire hihetetlen, hogy egy csaj kapcsolatban van? Miért kell felháborodni ezen?

Figyelt kérdés

Van párom, akivel nagyon szeretjük egymást.

Ez tényleg olyan hihetetlen, hogy ha megmondom az ismerkedni akaró pasiknak, akkor felháborodnak rajta? Volt aki konkrétan üvölteni kezdett, hogy 'ugyanolyan hazug k----a vagyok, mint a többi'..

Ennyire irreális dolog?

Mármint tudom, sokan kifogásként kamuzzák be, de

1. Ettől még nem létezhet olyan, aki tényleg kapcsolatban van?

2. Ha már kamu dumával állok elő, csak hogy lekoptassak vapakit, akkor TÉNYLEG le akarom koptatni, mi értelme tovább pörögni a dolgon, ha egyértelműen meg akarok szabadulni tőle?

Mi jár annak a fejében, aki ezen kiakad, háborog? Mi értelme?


2017. dec. 12. 13:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Mit foglalkozol ilyen csicskákkal? :D

irigy magányos senki, azért pattog :D

2017. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kár az idegrendszeredért...én már régóta megtanultam " kizárni" az életemből az ilyen embereket... javaslom neked is, sokkal boldogabb leszel.
2017. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ilyenekkel foglalkozni.

N25

2017. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj, evezredes modszerem: "Szia. Nem." tiltas, torles. Annyira figyelemre meg sose meltass egy ismerkedni vagyo ferfit sem, hogy kerdore merjen vonni.
2017. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg ne foglalkozz vele, elméleti szinten se, felesleges. Az ilyen fulladjon csak bele a nyomorába.
2017. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Éetem, hogy ne foglalkozzak vele, nem veszem magamra a dolgot, csak nekem ez érthetetlen, hogy mire gondol a költő ilyenkor :D

Szóval hogy olyanok mint a laposföldesek, félig viccesen, félig idegesítően buták, és szeretném megérteni, honnan jön ez nekik..

2017. dec. 12. 13:39
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
nem gondol semmit az ilyen, hidd el. még ahhoz is buta.
2017. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz barmokmal.

Amugy ha kamuznal, ahhoz sincs semmi kozuk.

2017. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%
Ha van párod, akkor minek ismerkedsz férfiakkal a tindeten, vagy tököm tudja hol?! Szerintem ezt az apró részletet kifelejtetted, ugyanis ok nélkül senki sem fog hazugnak tartani.
2017. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális frusztráció és az instabil önértékelés meghökkentő dolgokat produkál.

Óvná a törékeny önbecsülését, hogy még esélyt sem kapott pedig ő szerinte értékes és derék ember. Te pedig még csak megismerni sem szeretnéd. Ráadásul lehet nehezen is szánta rá magát, hogy kérdezzen, ezzel szemben te pedig csak ilyen egyszerű válaszra méltattad.

Továbbá nyilván nem az első voltál a sorban ahol hoppon maradt. Elméletben is futnak a programok, ott is sérülhet az ilyen törékeny emberi ego. Ránéz egy gyönyörű lányra, majd eszébe jut hogy szerinte labdába sem rúghatna nála... Jön még egy két gondolat, hogy pedig ő mekkora ász és jó lenne hozzá, de az tuti észre sem venné. (a nyuszikás és fűnyírós vicc esete)

2017. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!