Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Hogy én is és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Hogy én is és ő is kölcsönösen vonzódunk egymáshoz?

Figyelt kérdés

"Van köztetek energetikai vonzás".


Ezt rám és egy olyan férfira mondták,akivel még csak

ismerkedem.

Bocsi, szerintem is hülye a kérdés,de ez a megfogalmazás kicsit ködös.

(ismerős mondta)



32 N

35 F



Köszi


2017. dec. 12. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy hülyeség. Ezt akkor szokták mondani a "barátok" amikor nyűstölnek hogy: jajj de szépek vagytok,ilyesmi.

Belül persze én semmi komolyat nem akarok.

Ismerős neked ez az érzés?

2017. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem ismerős ez az érzés és a kontextus sem ilyen volt.
2017. dec. 12. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan semmit sem jelent. Az "energetika" szót átvette és tönkretette az ezotéria, miközben nem társítanak hozzá semmiféle értelmes, összefüggő jelentést. A vonzás szintúgy.


Ha kivonod ebből az ezós baromságot, annyi marad, hogy "ránézésre illetek egymáshoz", de ez nyilván csak egy random, szubjektív vélemény.

2017. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oké,köszi:)

nekem amúgy azt jelentette, hogy : van köztünk vonzalom.

kölcsönös. tehát én is vonzódom hozzá és ő is hozzám.

2017. dec. 12. 16:59
 5/5 A kérdező kommentje:

az energetika egyébként szerintem szimplán energiát jelent, tehát az energetikai vonzás az pedig vonzalmat.

Magyarra lefordítva. Az,hogy "illetek egymáshoz", vagy " van köztetek vonzalom" az két totál más dolog.


A töri tanáromhoz is illenék amúgy, de vonzalom egy szikrányi sincs.Úgyhogy eléggé más a kettő.

2017. dec. 12. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!