Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg túl nagy igény, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl nagy igény, hogy olyannal legyek, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz és nem megyünk egymás agyára?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy arra vagyok kárhoztatva, hogy csak úgy lehet kapcsolatom, hogy hatalmas kompromisszumokat kötök, pl. nem vonz a külseje, vagy a természetében egyes dolgok kifejezetten irritálnak.
2015. szept. 16. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha így érzed, akkor tényleg erre vagy kárhoztatva.

Én annak idején eldöntöttem, hogy nem kötök kompromisszumot, ha nem találok olyan partnert, amilyenre vágyom, akkor inkább egyedül leszek, mint egy rossz kapcsolatban. Ennek megfelelően éltem az életem, egyedül is boldogan. Aztán jött valaki, akivel nem kellett kompromisszumot kötnöm. Nem kerestem, nem erőltettem, egyszerűen csak jött. És azóta is része az életemnek.

2015. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kompromisszum nélküli párkapcsolat nem létezik. Én sokáig a párom kinézetét nem tudtam eldogadni,pontosabban sokáig voltunk barátok és nehéz volt rá másképp nézni. Aztán idővel, ahogy egyre jobban beleszerettem el is felejtettem hogy mennyire furcsa volt előszőr. Persze rengeteg kompromisszum van köztünk hiába vagyunk legjobb barátok és pendülünk egy hullámhosszon; ő pasi én meg nő... ezen nem lehet segíteni ;)
2015. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!