Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kölcsönösen vonzódunk a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönösen vonzódunk a másik párjához. Lehet tenni valamit hogy a későbbiekben ne váljon kínossá?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel sok mindenben hasonlítunk akár külsőre akár belsőre. Tudom hogy a párom vonzódik hozzá, mint nőhöz, és a bnőm is mondott olyat mielőtt összejöttünk, h ha nem lenne barátja vele lenne.

De az ő barátjához meg én is vonzódok, tegnap pl. vele is álmodtam elég erotikusat...

és meglenne köztünk is a szikra az ő részéről is, úgy érzem.

Gyakran járunk egy társaságba, vagy akár négyen is, és félek hogy a későbbiekben tovább fejlődnének a szálak, amit nem szeretnék.

A szerelem mindkét párnál megvan!

23/N


2013. jún. 20. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
édes négyes?
2013. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne járjatok eg y társaságba, vagy cseréljetek. de ne alkalmilag, az megalázó, végleg.
2013. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hűha :D
2013. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nem értem az ilyen "szerelmes párokat" komolyan. Én ha szerelmes vagyok még a gondolatától is kiráz a hideg hogy egy másik férfi hozzám érjen. Nálam a szerelem azt jelenti hogy nincs és nem is lehet senki más az életemben csak a párom.

Szóval nem értem hogy hogy félhetsz attól hogy továbbfajul ez a vonzalom valami mássá?! Hát vegyetek erőt magatokon!

2013. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

de nem cserélhetünk végleg, hiszen ez csak vonzódás. én is a saját páromat szeretem, és ők is egymást.

a ne járjunk egy társaságba... emiatt?

2013. jún. 20. 15:11
 6/14 anonim ***** válasza:
aakkor uralkodjatok magatokon. ha valaki szerelmes, akkor nem kell más neki. a vonzódás mindig az otthoni bajok jele
2013. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

azt tudom hogy náluk vannak gondok, de nálunk nincsenek. az álmaimon meg hogyan uralkodhatnék?

így is szégyellem magam miatta, pedig nem tehetek róla...

2013. jún. 20. 15:15
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy négyes vagy úralkodsz magadon.
2013. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gáz.Már nincs szerelem.
2013. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudom felfogni... ha szeretek valakit (férfit), szerelmes vagyok belé, akkor nem vonzódok más párja iránt, basszus. Szerintem csak mindkettőtöknek elvan laposodva a kapcsolata...
2013. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!