Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszatetsző, ha egy nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatetsző, ha egy nem túl szép lány próbál igényes lenni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok feltűnően szép, csak átlagoska. Ezen még ront a szemüveg, illetve az is, hogy gond van a fogaimmal. Az alsó sor ferde, ezen nem lehet segíteni, egy oldalsó pedig meg van repedve. Ezt egyelőre csak én látom, az ünnepek után felkeresem a fogorvost, de nem számíthatok semmi jóra sajnos.

Azt, hogy "próbál igényes lenni" pedig úgy értettem, hogy igyekszem váltogatni a ruháim, amennyire tudom (a meglévőket), hajat mosok, enyhén sminkelek, igyekszem variálni a hajam is....

Viszont tisztában vagyok a hiányosságaimmal, nem szoktam feltűnően öltözni, rúzst sem használok, hogy ne vonzzam oda a figyelmet a fogaimra...

Dolgozom, és minden pénzt félreteszek, nem veszek ruhákat, kozmetikumokat, mivel minek, ameddig nincs rendben a fogsorom.

Drága új ruhák mellé meg nem szép fogsor valahogy ugyanolyan groteszk, mintha (most nem akarok megbántani senkit) soha nem tisztálkodnék, de drága parfümöket locsolnék magamra, vagy ha erősen túlsúlyos lennék és a legkisebb ruhaméretbe próbálnám belepaszírozni magam....


2017. dec. 11. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy visszatetsző. De ezt szerintem te is tudod.
2017. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi a szép?

Semmi baj nincs azzal, hogy egy átlagos lány ad magára. Sőt.

De legyen önbizalmad. Az minden nőnek jól áll.

2017. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked egyetlen bajod van magaddal. A fogad. Ha az rendben lesz akkor a lelki világod is helyre fog kerülni. Amúgy mitől lenne visszatetsző hogy valaki próbál igényes lenni? Az sosem baj! Meg olyan degradálóan mondod hogy magadról "átlagoska". Ne legyél kishitű!
2017. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az sosem baj,ha valaki igényes.Nekem sincs tökéletes fogsorom,de randira sminkelek,szép ruhákat hordok,még munkába is csinosan megyek.Szeretek mosolyogni,kedves vagyok az emberekhez,így sokan szeretnek.Nem a hibáid számítanak,ha ezeket tudod mivel kompenzálni!
2017. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked valami nagy bajod van az emeleten.

Talán aki nem szép, az még igénytelen is legyen?

2017. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Azt, hogy "próbál igényes lenni" pedig úgy értettem, hogy igyekszem váltogatni a ruháim, amennyire tudom (a meglévőket), hajat mosok, enyhén sminkelek, igyekszem variálni a hajam is.... "


Bocs kérdező, de szerintem ez alap.


22/N

2017. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SousVide ***** válasza:

Nincs semmi gond azzal, ha egy nő ad magára, hordjál bátran olyan ruhát, viselj olyan sminket, amiben jól érzed magad.


Amúgy a szemüveg nagyon sok nőnek borzasztó jól áll, egy kicsit csálé fogsor meg a legtöbb embernek fel sem tűnik (főleg alul), nem 10 méteres óriásplakáton vigyorgunk.

2017. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg tényleg igényes a külsőd, senki nem fogja groteszknek hinni. Akkor groteszk, amikor az illető igényes akar lenni, de nincs ízlése, vagy a túlzásra hiszi azt, hogy igényes. Pl. amikor vki az irodai karácsonyi partira beállít bugyikék szemfestékkel, 3 számmal kisebb ruhában, bohócpirosítóval, kisestélyiben, cigányos vastag aranyfuksszal. Az nem az, ha egy nem épp instagram modell típusú nő csinosan, ízlésesen, nőiesen, de alkathoz illően öltözik, kellemes parfümöt használ. Amúgy meg azt hozzátenném, hogy az igényesség nem pénz kérdése, tehát nem a drága ruháktól meg a drága parfümtől függ.


Ja és azért egy kuszább fogsor mellé csinos ruha messze nem az a kategória, mint 200 kilósan xs-es ruhát hordani meg 20napos teszótszagra rálocsolni a Chanelt. Utóbbi két esetben az illető tud az ellen potom pénzből tenni, hogy ez ne így legyen (a duci válasszon nagyobb méretű ruhát, aki nem tisztálkodik, vegyen egy szappant). A kusza fogsort meg drágán lehet helyrehozni... és nem igénytelenség, hiszen így született. Sztem még az sem gáz, ha rúzst teszel rá, max. ne égővöröset.

2017. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!