Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért flörtöl velem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtöl velem egy házas férfi?

Figyelt kérdés
Egyre jobban azt érzem hogy nem is akar elfelejteni mindig jobban bonyolodna velem bele a dolgokba ha nem lennék észnél
2017. dec. 13. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

És te miért flörtölsz vissza egy házas férfinak????

Nos, kislány?


Azért csinálja, mert látja, hogy buta vagy, és látja, hogy érdeklődsz iránt.

Viszont ha teljesen hidegen hagyna téged, akkor nem csinálná.

2017. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
a nunusod kell neki
2017. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam is észnel akarok lenni és nem vissza flörtölni. Tetszik az tény de nekem férjem mindennél fontosabb
2017. dec. 13. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

#1: Itt nem a kérdező személye a lényeg, hanem a gusztustalan pasié.


Azért flortol veled, mert nincs gerince. Csinálj úgy, mintha belemennél, vedd fel az egészet telefonnal és küld el a nejének :)

2017. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam pár embernek én leszek majd a felbujto pedig nem én úgy viselkednek vele mint egy idegennel mert nem igazán ismerem jól de ő folyamatosan 2 ertelmuen beszél
2017. dec. 13. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már eleve nem is állnék szóba nős férfivel.

És egy nagy bunkó is, ha a felesége lennék na kapna otthon XD a sodrófával, hogy többet nőre nem merne nézni XD

Hagyd a fenébe! Keress különbet és egy edülálló férfit, nem egy ilyen gerinctelen alakot!

2017. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért kb, amiért egy egyedülálló. Csak itt a mosogatórongynál nemesebb szerepre nem számíthatsz. Ész, ész...
2017. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert látja, hogy bejön neked, te pedig nem állítod le határozottan. Tudja, hogy csak idő kérdése, mikor adod be a derekad.
2017. dec. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!