Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a kolléganőm fia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a kolléganőm fia, szerintetek elmondjam a kolléganőmnek?

Figyelt kérdés

Felnőttek vagyunk ( 30 évesek ), mindketten egyedülállóak vagyunk. A kolléganőm az anyukám lehetne korban, jóban vagyunk. Párszor találkoztam a fiával, elvitt minket kocsival a munkahelyünkre, de semmi más kontakt nem volt közöttünk. Ti elmondanátok a kolléganőmnek a helyemben, hogy tetszik a fia? Hátha szervezne valami közös programot, bár félek, ha nem tetszenék a fiának, beégnék a kolléganőm előtt. Vagy facebook-on jelöljem be, hátha ott történik valami?

Sajnos nem lakik együtt a kolléganőm a fiával, át se tudnék menni hozzájuk valami ürüggyel. Jövőre nyugdíjba megy, nem fogunk együtt dolgozni már.

Ti mit tennétek?


2017. dec. 14. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább a FB. Jelöld. Szia, anyukád munkatársnője vagyok.
2017. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom mit tennék a helyedben, mert 27 éves létemre már nem vagyok egy 12 éves értelmi szintjén. Inkább kérdezz meg egy gyereket, az tud neked megfelelő választ adni.


Felnőtt vagy (elméletben). Mi az, hogy "ürüggyel" - "a kiszemelt anyukája szervezne valami közös programot"???


Vedd fel a kapcsolatot a férfival és ennyi. TE JÓSÁGOS ÉG.

Első szexnél is az anyukájától kérnél óvszert?

2017. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges. Most azt várod, hogy egy 30 éves férfinek az anyja kerítőnő szerepet fog alakítani? "Figyu, Péterkém, egy kolléganőmnek bejössz. Szervezek egy randit nektek." :)

Ez inkább menekülő hatást fog kiváltani.


Szerintem jelöld be Facén, és írd meg, kolléganőd az anyukája. De 30 évesen ne a mamára várj :)

2017. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Facebook, messenger
2017. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Itt bizony kúrás lesz és milyen jól teszitek. 😏😉 Jelöld be és hívd el meginni valamit.
2017. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én attól tenném függővé,hogy milyen a kapcsolatod az Anyukával, és Neki milyen a fiával. Írod,hogy jó kapcsolatban vagytok, ami vélhetőleg azt is jelenti,hogy bizalmas dolgokról is tudsz Vele beszélni.

Ha a fia és Közte jó a kapcsolat, akkor én a helyedben a kolléganődnek elmondanám,hogy neked szimpatikus a fia, aztán meglátnád,hogy erre hogy reagál.


Ha jóban vagytok és nem mondod el Neki akár meg is sértődhet azért,hogy Neki nem beszéltél erről.


Ha viszont a "jóban levés" kizárólag egy munkatársi kapcsolatot takar, vagy a kolléganőd sincs beavatva a fia magánéletébe, akkor hagyd ki, jelöld be a facén, és meglátod a folytatást. Ahogy előttem írták, írd meg,hogy Te vagy az anyukája kolléganője, bár ezt bizonyára tudja, de mégis egy lépés előre :)

2017. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kolléganőmmel nagyon bizalmas a viszonyunk, sok mindent megbeszélünk munkán kívül is, bízunk egymásban és a fiával is nagyon jó az ő viszonya.

Természetesen nem arra gondoltam, hogy ő szervezzen nekünk randit, csak ha tudja hogy nekem tetszik a fia, esetleg adhat ötletet hogyan közeledjek hozzá, elmondhatja hova mennek szórakozni a haverjaival, stb anélkül, hogy a fia tudná, ahol én is megjelenhetek és személyesen lehet ismerkedni. Most csak példát írtam, de ilyesmire gondoltam.

2017. dec. 14. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:
En eleg szemermes vagyok ahhoz hogy a kolleganonek elojojjek ezzel. De annyira nem hogy ne egyenest a pasit keressem meg. Lasd fb bejeloles elso lepesnek.
2017. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én attól tartok, hogy azért nem közeledne,ha bejelölném őt facebookon, mert az édesanyja kolléganője vagyok. De nem ismerem őt ennyire, azt tudom hogy jó a kapcsolatuk és szerintem megbeszélnek mindent.
2017. dec. 14. 18:42
 10/10 anonim ***** válasza:
#9, akkor a szórakozóhelyen is "csak" az anyukája kolléganőjét látja benned
2017. dec. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!